تعمیر جت پرینتر

تعمیر و راه اندازی جت پرینتر

ما با تکیه بر تجربه ی بیست ساله در فروش، نصب، ارائه خدمات و تعمیر انواع دستگاه های جت پریتنر، کلیه خدمات تعمیر و تعویض ردهای دستگاه، هد دستگاه، مسیر شویی، راه اندازی جت پرینتر در خط تولید و دیگر قطعات یدکی و مصرفی جت پرینتر را بر عهده دارد. تعمیر و تعویض بخش های مختلف دستگاه جت پرینتر توسط مجموعه کداجت انجام می شود. برای آشنایی بیشتر با قطعات مختلف و مشکلات دستگاه های جت پرینتر به موارد زیر توجه کنید:

تعمیر و تعویض برد 

یکی از مشکلات اساسی که ممکن است برای دستگاه جت پرینتر شما بوجود بیاید، آسیب دیدگی برد دستگاه است. تعمیر برد دستگاه نیاز به نیروی الکترونیکی با تجربه دارد تا بتواند مشکل را به درستی شناسایی و قطعات آسیب دیده را جایگزین کند. مجموعه کداجت با دارا بودن تیم تعمیر با تجربه و پر دانش آمادگی دارد تا برد الکترونیکی دستگاه شما را تعمیر و یا تعویض کند.

تعمیر و تعویض هد 

هد دستگاه جت پرینتر یکی از قطعات مصرفی دستگاه جت پرینتر است که می توان با نگهداری خوب عمر آن را بسیار افزایش داد. در صورتی که دستگاه جت پرینتر شما به خوبی کار نمی کند، اولین احتمالی که می توان داد مشکل در هد دستگاه است. این مجموعه آماده است تا در صورتی که آسیب جدی به هد دستگاه شما وارد نشده باشد آن را تعمیر و در غیر این صورت آن را تعویض کنیم.

برای بالا رفتن عمر هد، حتما از جوهرهای استاندارد که که از سوی شرکت ها و نمایندگی های معتبر ارائه می شود، استفاده کنید و به صورت مداوم حتی زمانی که خط تولید شما برای مدتی تعطیل است، از آن استفاده کنید.  

 

برای تعمیر دستگاه جت پرینتر با ما تماس بگیرد

09128900624
صفحه تماس با ما

مسیر شویی

با توجه به آلودگی هایی که در طی زمان در مسیر حرکت جوهر پیدا می شود، نیاز است تا این مسیر شستشو داده شود. به این کار مسیرشویی می گویند که به شکل های مختلف انجام می شود. با توجه به حساسیت قطعات خصوصا هد پیشنهاد می کنیم که این کار توسط کارشناس این امر انجام شود.  برای کسب اطلاعات بیشتر به مطلب مسیرشویی مراجعه کنید.

راه اندازی جت پرینتر در خط تولید

خطوط تولیدی که به صورت کامل وارد کشور می شوند، معمولا مجهز به یک یا چند دستگاه جت پرینتر هستند. مجموعه کداجت آمادگی دارد تا این دستگاه های جت پرینتر را راه اندازی کرده و انواع خدمات به این دستگاه ها را ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

آخرین مطالب سایت

محصول تصادفی

c18 for codajet

جت پرینتر C18

iKonMac C18 جت پرینتر C18 کمپانی آیکون‌مک  انگلستان، با امکان جابه جایی راحت میان خطوط تولید و استحکام فوق العاده گزینه ای مطلوب برای صنایع

ادامه مطلب »

مجموعه کداجت با سابقه ای طولانی در  حوزه دستگاه های جت پرینتر آماده ارائه خدماتی مانند تعمیر دستگاه های جت پرینتر، تامین قطعات جانبی، جوهر و حلال  و … شما مشتریان محترم است. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

همچنین همکاران ما در جت پرینتر فراز نگار پاسخگوی سوالات و درخواست های شما در خصوص انواع جت پرینتر هستند.

اطلاعات تماس

دفتر فروش: 02166563400

شماره پشتیبانی: 02155443314

شماره تماس فوری: 09128900624

ایمیل: info@codajet.com

تمام حقوق برای کداجت محفوظ است.

Close Menu