جت پرینتر دستی

از دستگاه های جت پرینتر دستی که به جت پرینتر پرتابل نیز معروف است معمولا زمانی استفاده می شود که امکان استفاده از دستگاه های جت پرینتر ثابت نباشد. بزرگی محصول و عدم امکان قرارگرفتن آن بر روی نوار نقاله از جمله دلائلی است که استفاده از جت پرینترهای دستی را غیر قابل اجتناب می سازد. برای مثال چاپ بر روی بشکه و گالن، لوله های بسیار بزرگ، کیسه ها و … از جمله مواردی است که بخاطر بزرگی و یا غیر ممکن بودن استفاده از نقاله از جت پرینتر دستی استفاده می شود.

 حجم کار و انتظاری که از حجم چاپ روزانه از دستگاه جت پرینتر داریم عامل دیگری است که نوع دستگاه انتخابی افراد را در صنایع مختلف مشخص می سازد. باز برای نمونه می توان در سیستم های انبارداری که محصولات مختلفی با ابعاد متفاوتی نیاز به لیبل زنی دارند، از جت پرینتر دستی استفاده کرد.

همچنین گروهی از دستگاه های چت پرینتر دستی قیمت ارزان و مناسب در سال های اخیر به بازار روانه شده که مورد استقبال کارگاه های کوچک قرار گرفته است. این دستگاه ها هر چند امکانات بسیار کمتری نسبت به جت پرینترهای صنعتی دارند و یا میزان جوهر زیادی ممکن است مصرف کنند، به هر حال برای کارگاه کوچک با تولید کم بسیار به صرفه و اقتصادی هستند.

جت پرینتر دستی HR-260

برای تهیه جت پرینتر دستی با ما تماس بگیرد

برای تهیه و کسب مشاوره در خصوص انواع جت پرینتر دستی و پرتابل در مدل های HP و پیزو با کارشناسان فروش کداجت تماس بگیرد.

ویژگی ها و مزایای دستگاه های جت پرینتر دستی

قدرت مانور بالا، وزن سبک و لرزش گیر دست  از ویژگی های منحصر به فردی است که لازمه ی یک دستگاه جت پرینتر دستی خوب است.  اما دیگر ویژگی های این دستگاه همانند نمونه مشابه ثابت آن است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان چاپ چند خط متناسب با نیاز مشتری
  • رزولوشن بالا
  • حافظه ی چندگانه برای ضبط پیام های مختلف
  • تاریخ زن اتوماتیک
  • شمارنده  و یا سریال زن اتوماتیک
  • چاپ لوگو و آرم و بارکد های مختلف بر روی محصول
  • هزینه چاپ، نگهداری و جوهر پایین
  • امکان کار با جوهر های مختلف و رنگ های متنوع
  • امکان چاپ بر روی سطوح مختلف نفوذ پذیر مانند کارتن و کاغذ و مقوا و نفوذ ناپذیر با جنس ها و متریال های مختلف

جت پرینتر های شرکت EBS

کمپانی EBS در آلمان یکی از عرضه کنندگان جت پرینترهای دستی در دنیا می باشد که جت پرینتر های پرسرعت با سیستم CIJ در مدل های سری 6000  و خانواده آن و در جت پرینتر های پرتابل دستی از جمله جت پرینتر های دستی EBS250 و EBS260 تولید می کند. مدل های EBS 6000 و EBS 250 در ایران مشغول به کار بوده و مورد رضایت صنعت گران محترم کشور می باشد.

معایب دستگاه های جت پرینتر دستی

با توجه به دستی بودن این جت پرینتر ها سرعت کار با آنها معمولا پایین تر از دستگاه های ثابتی است که بر روی خطوط تولید اتومات مستقر هستند. همچنین با توجه به پرتابل بودن همیشه خطر رها شدن از دست و صدمه دیدن، این نوع از جت پرینتر ها را تهدید می کند. به همین خاطر استفاده از آنها در جاهایی که امکان استفاده از جت پرینتر دستی هست به هیچ وجه توصیه نمی شود.

تعمیرات و نگهداری

تعمیرات و نگهداری از این دستگاه ها مشابه جت پرینتر های ثابت است . به جز اینکه در صورتی که جت پرینتر دستی که می خواهید تهیه و یا استفاده کنید مجهز به باتری است، موارد مربوط به استفاده از برق در آنها با جت پرینتر های ثابت کاملا متفاوت است. برای آشنایی با تعمیرات و نگهداری دستگاه های جت پرینتر می توانید مطلب  چگونه از دستگاه جت پرینتر خود نگهداری کنیم؟ (1) و (2) را بخوانید.

جت پرینترهای دستی ارائه شده در سایت کداجت

در صورتی که یک دستگاه جت پرینتر دستی صنعتی پیشرفته برای فعالیت خود نیاز دارید پیشنهاد ما به شما دستگاه HR260 از شرکت iKonMac انگلستان است. همچنین دستگاه های دیگری توسط ما ارائه می شود که به مرور مشخصات آنها بر روی سایت قرار خواهد گرفت. همچنین می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را برای انتخاب دستگاه مناسب یاری کنند.

چه سوال دیگری دارید؟

ما در متن بالا کوشیدیم تمام ابعاد مربوط به جت پرینتر دستی را برای شما روشن کنیم. در صورتی که هنوز نکته ی مبهمی برای شما باقی مانده با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت شما را برای انتخاب دستگاه مناسب کمک کند. همچنین در مطلب جت پرینتر دستی یا ثابت؟ که در همین سایت منتشر شده تفاوت های این دو دستگاه به صورت کامل شرح داده شده است.

بستن منو