خدمات جت پرینتر مجموعه کداجت

تامین  و فروش دستگاه جت پرینتر

مجموعه کداجت با تکیه بر سابقه ی درخشان خود در حوزه دستگاه های جت پرینتر، تاریخ زن، کدینگ و پرینترهای صنعتی آماده است تا متناسب با نیاز شما علاوه بر ارائه مشاوره تخصصی دستگاه جت پرینتر مناسب شما را در اولین فرصت ممکن از معتبرترین برندهای جهانی این محصول به ویژه آیکون مک انگلستان تهیه و تامین کند. همچنین ارائه گارانتی، و خدمات پس از فروش تمامی محصولات ارائه شده توسط همین مجموعه با ضمانت ده ساله ارائه خدمات صورت می گیرد.انواع جت پریتنر های دستی و ثابت، با تکنولوژی های HP، CIJ و XAAR جزو محصولات قابل ارائه توسط ما هستند.  برای کسب اطلاعات بیشتر از صفحه محصولات ما دیدن کنید و یا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر

واحد خدمات مجموعه کداجت آماده است تا علاوه بر دستگاه های جت پرینتر ارائه شده توسط این مجموعه به جت پرینترهای شرکت های دیگر نیز خدمات سرویس و تعمیر دستگاه را به شکل کامل ارائه دهد. تعویض و تعمیر قطعات دستگاه های جت پرینتر مانند فتوسل، کیبورد، کانکتور، کیبرد، هد و … در اسرع وقت توسط این واحد انجام می پذیرد.

 

چاپ بر روی در بطری
چاپ جت پرینتر بر روی در آب معدنی

ارائه مشاوره

با توجه به تنوع دستگاه های جت پرینتر، انتخاب دستگاه متناسب با نیازهای واحد تولیدی و صنعتی شما بسیار مهم است. علاوه بر اینکه بسیاری از دستگاه ها متناسب با نیازهای یک صنعت خاص- مانند صنایع غذایی، و صنایع لوله سازی- طراحی ویژه شده اند، تفاوت قیمت دستگاه های مختلف و مواد مصرفی شان بسیار زیاد و مهم است و انتخاب دستگاه اشتباه می تواند مشکلات عدیده ای برای کاربران  ایجاد کند. واحد فروش مجموعه کداجت آماده است تا به شکل کامل شما را برای انتخاب دستگاه متناسب با نیاز صنعتتان راهنمایی کند. کافی است با واحد فروش ما تماس بگیرید. همچنین کارشناسان ما در سایت آخرین مطالب در خصوص نگهداری و خدمات در خصوص دستگاه های جت پرینتر را در سایت کداجت در صفحه مشاوره جت پرینتر  ارائه می کنند. 

تامین جوهر و حلال جت پرینتر

انتخاب جوهر و حلال مناسب علاوه بر اینکه بر کیفیت چاپ شما تاثیر به سزایی دارد، در طول عمر هد دستگاه و دیگر قطعات دستگاه شما نیز بسیار موثر است. مجموعه کداجت انواع جوهر و حلال جت پرینتر دستگاه های مختلف  مانند آیکون مک، دومینو، ایماج، لینکس و غیره را عرضه می کند. هنگام خرید جوهر توجه داشته باشید که انتخاب جوهر بایدبا فصل و درجه حرارت دمای محیط تولیدی، جنس ماده ای که بر روی آن چاپ می شود و دستگاهی که با آن چاپ می شود،  متناسب باشد تا بهترین نتیجه هنگام کار گرفته شود و از وقوع مشکلات آتی نیز جلوگیری شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تامین لوازم جانبی و مصرفی

علاوه بر ارائه سرویس و تعمیر دستگاه های جت پرینتر، این مجموعه آماده ارائه انواع لوازم جانبی و یدکی جت پرینتر همچون انواع هد زار، هد زار پشت آبی و پشت بنفش، هد زار 128، کیبورد، فیلتر، فتوسل، نوار نقاله، کانوایر و .. است. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

نصب و راه اندازی جت پرینتر

خطوط تولیدی مختلف همراه با دستگاه های جت پرینتر وارد کشور می شوند و ارائه خدمات به این دستگاه ها و خطوط گاها با توجه به نداشتن نمایندگی  و همچنین نیاز گسترده دستگاه ای جت پرینتر به لوازم مصرفی با مشکل روبرو می شود. مجموعه کداجت آمادگی دارد تا در راه اندازی خطوط تولیدی وارداتی همکاری کامل را انجام دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

آخرین مطالب سایت

محصول تصادفی

بستن منو