نوار نقاله، تسمه نقاله، کارت کش جت پرینتر

نوار نقاله برای حرکت محصولات مانند انواع کارتن، مواد شیمیایی، سیمان، محصولات لبنی، پروتئینی و گوشتی در خطوط تولید استفاده شود. نوار نقاله با نام های دیگری همچون کانوایر و تسمه نقاله نیز شناخته می شود.

مجموعه کداجت آماده ساخت انواع نوار نقاله با توجه به نیاز و تقاضای مشتریان محترم است. عرض و طول مناسب مشتری و همچنین جنس استیل و نیمه استیل، و همچنین تسمه نقاله در مدل های استیل و پی وی سی ارائه می شود.

با توجه به اینکه دستگاه های جت پرینتر معمولا برای چاپ نیاز به حرکت دارند، از نوار نقاله برای به حرکت درآوردن محصول روبروی دستگاه جت پرینتر استفاده می شود. سرعت ثابتی که دستگاه های نوار نقاله ارائه می کنند باعث می شود تا کشیدگی چاپ  به صورت یکنواخت و هم شکل بر روی تمامی بسته بندی ها درج شود.

ویژگی های نوار نقاله جت پرینتر:

  • امکان ساخت نوار نقاله از جنس استیل ضد زنگ، فولاد کربنی و آهن.
  • امکان ساخت با تسمه پی وی سی سفید جهت موارد خاص و بهداشتی
  • با امکان استفاده از الکترو موتور ایرانی و یا خارجی بر اساس سفارش.
  • امکان ساخت نارنقاله به صورت پرتابل و چرخدار
  • امکان تعیین طول  وعرض کانوایر
  • کارشناسان فروش مجموعه کداجت آمادگی دارند تا به صورت حضوری و یا تلفنی شما را در انتخاب بهترین نوارنقاله متناسب با نیاز مجموعه صنعتی و تولیدی، به شما کمک کنند.

 

دستگاه کارت کش

دستگاه کارت کش یکی دیگر از دستگاه هایی است که در خطوط تولید مختلف برای عبور کارتن ها از روبروی دستگاه جت پرینتر از آنها استفاده می شود. این دستگاه ها در اندازه و سرعت های مختلف قابل طراحی و ساخت است.

آخرین مطالب سایت

محصول تصادفی

e18+ for codajet1

جت پرینتر E18+

iKonMac E18 plus جت پرینتر E18 پلاس کمپانی آیکون‌مک  انگلستان، پاسخ گوی تمام نیازهای صنایع متوسط و بزرگ برای چاپ اطلاعات بر روی محصولات مختلف

ادامه مطلب »
بستن منو