مشاوره

با توجه به تنوع دستگاه های جت پرینتر، و گستردگی صنایع مختلقی که از این دستگاه ها استفاده می کنند، انتخاب جت پرینتر صنعتی مناسب برای افراد و مجموعه ها گاه بسیار دشوار می‌شود.ما علاوه بر ارائه مشاوره ی دقیق به مشتریان خود برای انتخاب دستگاه مناسب توسط کارشناسان مجرب شرکت به‌صورت حضوری و یا تماس تلفنی، می کوشیم از طریق این صفحه، اطلاعات کاملی از مسائل فنی و بازرگانی که صاحبان صنایع مختلف و مدیران و کارشناسان برای خرید دستگاه‌های جت پرینتر صنعتی  ارائه کنیم تا مجموعه های مختلف بتوانند با آگاهی کامل و قیمت مناسب خرید خود را انجام دهند.

جوهر کارتریجی یا جوهر لیتری؟

جوهر برای دستگاه های جت پرینتر در دو نوع لیتری و کارتریجی ارائه می شود. معمولا قیمت این نوع جوهر ها در صورتی که در حجم یکسانی تهیه شوند تفاوت قیمت چندانی با یکدیگر ندارند و  به خریداران توصیه می شود، جوهر را به صورت کارتریجی تهیه کنند.

هد و فتوسل جت پرینتر

مسیر شویی جت پرینتر

مسیر شویی جت پرینتر زمانی انجام میشود که گرفتگی در هد دستگاه دیده شود یا برای مدتی نیاز به چاپ با دستگاه جت پرینتر نباشد.  

 در این مطلب اصول مسیر شویی و نکات مربوط به نگهداری از جت پرینتر آمده است. 

جعبه هد

راهنما شستشوی هد جت پرینترها و چاپگرهای صنعتی

یکی از مشکلاتی که استفاده کنندگان از دستگاه های جوهرافشان با آن مواجه هستند،  خشک شدن جوهر بر روی نازل های هد چاپگر است. پس از مدتی که با دستگاه جت پرینتر چاپ گرفته نمی شود  رنگدانه ها در هد دستگاه خشک می شوند و راه خروج جوهر را می گیرند…

ساون کداجت

معرفی جت پرینترهای ساون

دستگاه های جت پرینتر ساون (Sauven) محصول انگلستان با برند کداجت سالها یکی از کمپانی های مطرح تولید و عرضه دستگاه های چاپگر صنعتی در دنیا بود. محصولات این کمپانی با توجه به قیمت مناسب و کاربری آسان به زودی در میان صنایع مختلف ایران نیز رواج بسیار پیدا کرد…

جوهر سفید چت پرینتر

جوهر سفید جت پرینتر

معمولا از جوهر سفید زمانی استفاده می شود که پس زمینه چاپ بسیار تیره باشد و یا مشکی باشد و چاپ با جوهر سیاه مقدور ممکن نباشد . 

اما استفاده از این جوهر نیازمند توجه به مسائلی است که در این مطلب کوشیده ایم به شکل کامل آنها را بررسی کنیم. 

فتوسل

فتوسل در جت پرینتر

وظیفه فتوسل دیدن محصول و فرمان به جت پرینتر برای شروع پرینت بر روی محصول است.  در این مطلب درباره ویژگی های مختلف فتوسل ها صحبت شده است.

dot printing

جت پرینتر لارج کاراکتر

DOD یکی از انواع سیستم های چاپ صنعتی است که در دستگاه های جت پرینتر استفاده می شود.  و در دو نوع لارج کارکتر و های-رزولوشن کار می شود.

cij

نکات مهم درباره دستگاه جت پرینتر سیستم CIJ

دستگاه های جت پرینتر CIJ یکی از سه سیستم دستگاه جت پرینتر صنعتی است که برای تیراژ بالا استفاده می شود. پیش از خرید این دستگاه  این مطلب را بخوانید.

دردسرهای جت پرینتر از سیر تا پیاز

چگونه از دردسرهای جت پرینتر رها شویم!

در این مطلب مشکلاتی که افراد مختلف هنگام کار با دستگاه های جت پرینتر با آنها مواجه می شوند بررسی شده است. هزینه جوهر، خرابی دستگاه ها و چاپ نکردن بخشی از نازل ها بررسی شده.

نگهداری از دستگاه ها

هنگام خرید دستگاه جت پرینتر به چه مواردی توجه کنیم؟

هنگام انتخاب دستگاه جت پرینتر توجه به میزان چاپ و ویژگی سیستم های جت پرینتر اهمیت بسیاری دارد. پیش از انتخاب دستگاه جت پرینتر این مطلب را بخوانید.

چاپ بر روی پلاستیک

چگونه از دستگاه جت پرینتر خود نگهداری کنیم؟ (2)

در این بخش نکات کلی مربوط به نگهداری از دستگاه جت پرینتر و چند نکته مربوط به برق دستگاه جت پرینتر بررسی می شود. برای نگهداری درست از دستگاه جت پرینتر این مطلب را بخوانید.

جوهر جت پرینتر

جوهر و حلال

جوهر و حلال جت پرینتر انواع دستگاه های مختلف توسط مجموعه کداجت ارائه می شود. با توجه به شرایط کارخانه و شرایط دمایی کاردستگاه باید از جوهر مناسب استفاده شود. برای آشنایی با جوهرهای مختلف ادامه مطلب را بخوانید.

جت پرینتر e19

معرفی دستگاه های جت پرینتر DOD , TIJ

مقایسه میان جت پرینتر های ترمال و پیزو در این مطلب به شکل کامل بررسی شده است. تعداد نازل و  سیستم چاپ در این دستگاه ها متفاوت است. برای آشنایی بیشتر کلیک کنید.

جعبه هد جت پرینتر

چگونه از دستگاه جت پرینتر خود نگهداری کنیم (1)

نگهداری از دستگاه های جت پرینتر به طول عمر این دستگاه ها بسیار کمک می کند. در این مطلب درباره نگهداری از هد دستگاه های جت پرینتر اطلاعاتی ارائه شده است.

چاپ بر روی درب فلزی

جت پرینتر دستی یا جت پرینتر ثابت؟

انتخاب میان جت پرینتر دستی  و یا ثابت یکی از سوالات خریداران چاپگرهای صنعتی است. در این مطلب سعی کرده ایم تفاتوت های میان این دو را کامل توضیح دهیم تا پیش از خرید راهنمایی کاملی آشنایی کاملی با تفاوت های آنها پیدا کنید.

ساون کداجت

معرفی جت پریتنر صنعتی

از جت پرینتر های صنعتی برای تاریخ و بارکد زدن و دیگر اطلاعاتی که معمولا بر روی بسته بندی محصولات صنعتی درج می شود،  برروی انواع مواد از جمله کاغذ، مقوا، پلاستیک، شیشه و … در ابعاد صنعتی استفاده می شود.

لوگوی شرکت های جت پرینتر

تاریخچه جت پرینتر

در این مطلب با فراز و فرودها و تاریخچه استفاده از چاپگرهای صنعتی در صنایع مختلف آشنا می شوید. ورود جت پرینتر های صنعتی در صنایع مختلف و تکنولوژی های جدیدی که در کارخانه ها استفاده می شوند، در این مطلب بررسی شده است.

بستن منو