ویدیوی جت پرینتر

ویدئوهایی از کارکرد جت پرینترهای شرکت فرازنگار در خطوط تولیدی صنعتی مختلف ( صنایع شوینده، کارتن سازی، بشکه سازی، لوله سازی و بهداشتی)

با توجه به تنوع دستگاه های جت پرینتر، و گستردگی صنایع مختلفی که از این دستگاه ها استفاده می کنند، انتخاب جت پرینتر صنعتی مناسب برای افراد و مجموعه ها گاه بسیار دشوار می‌شود.ما علاوه بر ارائه مشاوره ی دقیق به مشتریان خود برای انتخاب دستگاه مناسب توسط کارشناسان مجرب شرکت به‌صورت حضوری و یا تماس تلفنی، می کوشیم از طریق این صفحه، اطلاعات کاملی از مسائل فنی و بازرگانی که صاحبان صنایع مختلف و مدیران و کارشناسان برای خرید دستگاه‌های جت پرینتر صنعتی  ارائه کنیم تا مجموعه های مختلف بتوانند با آگاهی کامل دست به بهترین انتخاب بزنند.

جت پرینتر iKonMac E18+ کداجت در خط تولید مواد شوینده

مدل های مختلف دستگاه های جت پرینتر شرکت فرازنگار در خطوط تولیدی صنایع مختلف کشور مانند صنایع غذایی، صنایع بهداشتی و آرایشی و دارویی، صنایع آرایشی، صنایع لوله و اتصالات، بسته بندی انواع مخلف قوطی های فلزی و و شیشه ای و همچنین بسته های پت، صنایع خودرویی (قطعات خوردو)، گونی و مقوا و … مشغول به کارند.
برای آشنایی هر چه بیشتر صاحبان صنایع ، مدیران و کارشناسان محترم مجموعه های مختلف ویدیوهایی از کارکرد دستگاه های فراز نگار همراه با توضیحات مرتبط در زیر قرارداده ایم.

دستگاه جت پرینتر پرتابل (دستی) در صنایع کارتن سازی

انواع دستگاه های جت پرینتر پرتابل (دستی) یکی دیگر از انواع دستگاه های جت پرینتری است که توسط شرکت فراز نگار ارائه می شود. برای آشنایی بیشتر با این نوع دستگاه ها می توانید مطلب جت پرینتر دستی را در صفحه مشاوره سایت بخوانید. همچنین برای بررسی تفاوت های جت پرینترهای دستی و ثابت می توانید مطلب جت پرینتر دستی یا جت پرینتر ثابت؟ را مطالعه کنید. در زیر ویدئویی از کارکرد جت پرینتر های دستی قابل استفاده در صنایع کارتن سازی را می بینید:

دستگاه جت پرینتر دستی در صنایع بشکه سازی

با توجه به بزرگی بشکه و عدم امکان قراردادن آنها بر روی نوار نقاله معمولا از دستگاه های جت پرینتر دستی صنعتی برای چاپ بر روی بشکه ها استفاده می شود. در این فیلم  می توانید عملکرد دستگاه جت پرینتر دستی را در صنایع بشکه سازی ببینید.

دستگاه جت پرینتر در صنایع لوله سازی

درج اطلاعات کارخانه و ویژگی های لوله تولید بر روی با استفاده از دستگاه های جت پرینتر درج می شود. در این فیلم می توانید پرینت بر روی لوله را توسط دستگاه جت پرینتر ارائه شده توسط شرکت فراز نگار را ببینید.

دستگاه جت پرینتر در صنایع بهداشتی

در این فیلم چاپ بر روی جعبه های دستمال کاغذی از دستگاه iKonMac E18+ استفاده شده است. تاریخ تولید، سری ساخت و دیگر اطلاعات مورد نظر توسط دستگاه های جت پرینتر بر روی جعبه های دستمال کاغذی چاپ می شود.  برای اطلاعات بیشتر در باره این دستگاه به صفحه جت پرینتر iKonMac E18 Plus مراجعه کنید.

بستن منو