ویدیو جت پرینتر (2)

صنایع غذایی، صنایع لوله سازی با جوهر سفید، آب معدنی

جت پرینتر های شرکت فراز نگار عرضه کننده جت پرینتر های ikonmac انگلستان در بسیاری از صنایع مختلف کشور در حال کار است. در زیر می توانید بخش های از دستگاه های جت پرینتر این شرکت در کارخانجات مختلف  را ببینید.برای آشنایی هر چه بیشتر صاحبان صنایع ، مدیران و کارشناسان محترم مجموعه های مختلف ویدیوهایی از کارکرد دستگاه های فراز نگار همراه با توضیحات مرتبط در زیر قرارداده ایم.

دستگاه جت پرینتر در خط تولید آب معدنی

دستگاه های جت پرینتر صنعتی شرکت آیکون مک با سرعت متناسب با خط می توانند بر روی در بطری آب معدنی، بدنه آب معدنی و همچنین در آبمیوه و بدنه آن، (انواع بطری های پلاستیکی، پت، بطری های فلزی و …) چاپ با کیفیت انجام دهند.

دستگاه جت پرینتر دستی در خط تولید لوله کاروگیت با جوهر سفید

در زیر تصویر چاپ بر روی لوله کاروگیت توسط جت پرینتر پرتابل (دستی) توسط چاپگرهای صنعتی IkonMac انگلستان با جوهر سفید را می بینید. انواع دستگاه های جت پرینتر پرتابل (دستی) توسط شرکت فراز نگار ارائه می شود. برای آشنایی بیشتر با این نوع دستگاه ها می توانید مطلب جت پرینتر دستی را در صفحه مشاوره سایت بخوانید.

دستگاه جت پرینتر در خط تولید ظروف صنایع غذایی

چاپ بر روی ظروف و بسته بندی های مختلف  محصولات غذایی مانند بسته بندی انواع عرقیجات، حبوبات و خشکبار و مواد غذایی یکی از کارکردهای اصلی دستگاه های جت پرینتر و چاپگر صنعتی است. در این فیلم نمونه کار دستگاه در کارخانه تولید گلاب را مشاهده می کنید.

بستن منو