چاپگرهای صنعتی

چاپگرهای صنعتی ارائه شده توسط شرکت فراز نگار، در مدل های ثابت و دستی ارائه می شود. تمامی دستگاه ها محصول کشور انگلستان و با تکنولوژی هد پیزو شرکت XAAR انگلستان طراحی و تولید شده است.

جت پرینتر +iKonMac E18

جت پرینتر E18 پلاس کمپانی آیکون‌مک  انگلستان، پاسخ گوی تمام نیازهای صنایع متوسط و بزرگ برای چاپ اطلاعات بر روی محصولات مختلف است. این دستگاه بیشترین میزان فروش را در میان دستگاه های جت پرینتر کمپانی آیکون مک در سال 2017 داشته است.

e18+ for codajet1

iKonMac e19

جت پرینتر E19 کمپانی آیکون‌مک انگلستان، جدیدترین محصول این شرکت است و با امکاناتی مانند امکان نصب همزمان دو هد و صفحه نمایش لمسی، تجربه ی کاربری بسیار بهتر را برای شما به ارمغان می آورد.

جت پرینتر e19

iKonMac C18

جت پرینتر C18 کمپانی آیکون‌مک انگلستان، با امکان جابه جایی راحت میان خطوط تولید و استحکام فوق العاده گزینه ای مطلوب برای صنایع مختلف است.

c18 for codajet

iKonMac E12

جت پرینتر های E12 امکان استفاده از هد ها یHP را برای کاربران محصولات این کمپانی انگیسی فعال در حوزه تولیددستگاه های جت پرینتر مهیا کرده است.

جت پرینتر e12 ایکون مک

iKonMac HR-260

جت پرینترهای دستی HR-260 کمپانی iKonMac انگلستان، با تکنولوژی هدهای Xaar تجربه ای جدید از چاپگرهای پرتابل به شما در ابعاد صنعتی به شما عرضه می کنند.

جت پرینتر دستی HR-260

جت پرینتر Sauven Codajet 6000

این دستگاه جت پرینتر باسیستم هد xaar ساخت انگلستان , با وضوح Dpi 180 سالها است که در صنایع مختلف ایران مشغول به کار است . عرضه دستگاه دست دوم، تامین قطعات و جوهر مصرفی توسط مجموعه کداجت به صورت کامل ارائه می شود.

sauven codajet
بستن منو