دستگاه چاپ تاریخ تولید و انقضا و قیمت

دستگاهی که عهده دار چاپ تاریخ تولید و انقضا و قیمت در واحدهای صنعتی و تولیدی کوچک و بزرگ است، جت پرینتر نام دارد. دستگاه های جت پرینتر در انواع مدل های دستی و ثابت ارائه می شوند و با توجه به کاربرد آنها از تکنولوژی های متفاوتی استفاده می کنند. 

ساده ترین روش چاپ تاریخ انقضا و تولید و قیمت  دیگر مواردی که بر روی بسته بندی های محصولات مختلف درج می شود، چاپ دستی است که این روش با توجه به زمان بر بودن  و نیاز به نیروی انسانی مناسب واحدهای تولیدی و صنعتی حتی کوچک نیز نیست. پس از این گزینه از تاریخ زن های ریبونی و چاپ جامد ممکن است در بعضی از واحدهای تولید کوچک استفاده شود. 

دستگاه های جت پریتنر که با تکنولوِژی های اچ پی، زار و پیزو، و همچنین سیستم CIJ  تولید می شوند، معمولا گزینه هایی هستند که برای چاپ تاریخ و قیمت  در واحد های تولیدی و صنعتی کوچک و بزرگ استفاده می شوند. 

چاپ تاریخ تولید و انقضا بر روی محصولات غذایی

دستور العمل چاپ تاریخ تولید و انقضا بر روی فرآورده های غذایی

سازمان غذا و دارو در شهریور 1393 آخرین نسخه دستور العمل حداقل ضوابط برچسب گذاری فرآورده های غذایی و آشامیدنی را ابلاغ کرده است و از آن زمان تا کنون همین دستورالعمل مبنای درج اطلاعات مختلف از جمله تاریخ تولید و انقضا بر روی محصولات غذایی است. بر اساس این دستور العمل تاریخ تولید «تاریخی است که فرآورده غذایی یا آشامیدنی تولید و بسته بندی می شود» و تاریخ انقضا « تاریخی است که پایان دوره مصرف را تحت شرایط نگهداری بیان شده و با توجه به شرایط خوب ساخت واحد تولیدی مشخص می کند.» همچنین بر اساس این دستورالعمل تاریخ تولید و انقضاء مصرف باید به زبان فارسی و به تاریخ شمسی برای فرآورده های داخلی و به تاریخ میلادی برای فرآورده های صادراتی و با در نظر گرفتن استاندارد ملی مربوطه به صورت خوانا درج شود. روز، ماه و سال باید به صورت عدد مربوطه نوشته شود به جز ماه که می توان آن را با حروف نیز مشخص نمود.»
نمونه چاپ تاریخ تولید و انقضا و سری ساخت و قیمت به شیوه درست توسط دستگاه جت پرینتر در تصویر روبرو آمده است.

[wp-review id="1323"]

آخرین مطالب سایت

محصول تصادفی

c18 for codajet

جت پرینتر C18

iKonMac C18 جت پرینتر C18 کمپانی آیکون‌مک  انگلستان، با امکان جابه جایی راحت میان خطوط تولید و استحکام فوق العاده گزینه ای مطلوب برای صنایع

ادامه مطلب »

مجموعه کداجت با سابقه ای طولانی در  حوزه دستگاه های جت پرینتر آماده ارائه خدماتی مانند تعمیر دستگاه های جت پرینتر، تامین قطعات جانبی، جوهر و حلال  و … شما مشتریان محترم است. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

همچنین همکاران ما در جت پرینتر فراز نگار پاسخگوی سوالات و درخواست های شما در خصوص انواع جت پرینتر هستند.

اطلاعات تماس

دفتر فروش: 02166563400

شماره پشتیبانی: 02155443314

شماره تماس فوری: 09128900624

ایمیل: info@codajet.com

تمام حقوق برای کداجت محفوظ است.

Close Menu