فروش دستگاه تاریخ زن ،چاپ تاریخ تولید و انقضاء،مارک زن

دستگاه تاریخ زن عهده دار چاپ تاریخ تولید و انقضاء و قیمت در واحدهای صنعتی و تولیدی کوچک و بزرگ است،  و جت پرینتر نام دارد. دستگاه های جت پرینتر در انواع مدل های دستی و ثابت ارائه می شوند و با توجه به کاربرد آنها از تکنولوژی های متفاوتی استفاده می کنند.
ساده ترین روش چاپ تاریخ انقضاء و تولید و دیگر مواردی که بر روی بسته بندی های محصولات مختلف درج می شود، چاپ دستی است که این روش با توجه به زمان بر بودن  و نیاز به نیروی انسانی مناسب واحدهای تولیدی و صنعتی حتی کوچک نیز نیست. پس از این گزینه از تاریخ زن های ریبونی و چاپ جامد ممکن است در بعضی از واحدهای تولید کوچک استفاده شود.

دستگاه تاریخ زن
دستگاه تاریخ زن

دستگاه های جت پریتنر که با تکنولوِژی های اچ پی، زار و پیزو، و همچنین سیستم CIJ  تولید می شوند، معمولا گزینه هایی هستند که برای چاپ تاریخ و قیمت  در واحد های تولیدی و صنعتی کوچک و بزرگ استفاده می شوند.

خرید دستگاه تاریخ زن و مارک زن صنعتی و دستی

شرکت فرازنگار با کادری مجرب و بیش از 20 سال سابقه ، با ارائه خدمات تعمیر و فروش دستگاه تاریخ زن دستی و صنعتی در خدمت کارخانجات مختلف کشور بوده است . کلیه محصولات ، با ارائه مشاوره رایگان ، ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش ، به مشتریان گرامی عرضه می شود.

 چرا به کداجت اعتماد می کنند ؟

☑️ 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
☑️ کاربری آسان و پشتیبانی کامل از زبان فارسی
☑️ تحویل سریع و فوری درب کارخانه
☑️ نصب ، راه اندازی و آموزش کار با دستگاه

تلفن مشاوره و فروش تاریخ زن

برای مشاوره رایگان ، اخذ قیمت ، خرید جت پرینتر ، با کداجت تماس بگیرید .
انواع جت پرینتر ، لوازم جانبی جت پرینتر و مواد مصرفی متناسب با خط تولید شما ، توسط کداجت عرضه می شود.

با کداجت تماس بگیرید :  09128900624 –  09128888390 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *