جت پرینتر کداجت

ویدئوهایی از کارکرد جت پرینترهای شرکت فرازنگار در خطوط تولیدی صنعتی مختلف

( صنایع شوینده، کارتن سازی، بشکه سازی، لوله سازی و بهداشتی)

 جت پرینترهای شرکت فراز نگار ،عرضه کننده جت پرینتر های ikonmac انگلستان در بسیاری از صنایع مختلف کشور در حال کار است.
در زیر می توانید بخش های از دستگاه های جت پرینتر این شرکت در کارخانجات مختلف  را ببینید.برای آشنایی هر چه بیشتر صاحبان صنایع ، مدیران و کارشناسان محترم مجموعه های مختلف ویدیوهایی از کارکرد دستگاه های فراز نگار همراه با توضیحات مرتبط در زیر قرارداده ایم.

با توجه به تنوع دستگاه های جت پرینتر، و گستردگی صنایع مختلفی که از این دستگاه ها استفاده می کنند، انتخاب جت پرینتر صنعتی مناسب برای افراد و مجموعه ها ، گاه بسیار دشوار می‌شود.ما علاوه بر ارائه مشاوره ی دقیق به مشتریان خود برای انتخاب دستگاه مناسب توسط کارشناسان مجرب شرکت ، به‌ صورت حضوری و یا تماس تلفنی، می کوشیم از طریق این صفحه، اطلاعات کاملی از مسائل فنی و بازرگانی که صاحبان صنایع مختلف و مدیران و کارشناسان برای خرید دستگاه‌های جت پرینتر صنعتی  ارائه کنیم تا مجموعه های مختلف بتوانند با آگاهی کامل دست به بهترین انتخاب بزنند.

نمونه کار و چاپ با جت پرینترهای صنعتی

جت پرینترهای صنعتی می توانند در خطوط تولید، بر روی سطوح مختلف چاپ سریع و باکیفیت را با سرعت بالا انجام دهند . در ویدئو عملکرد آنها را می بینید.

نمونه چاپ و کار با جت پرینترهای دستی

جت پرینترهای دستی می توانند بر روی انواع سطوح کالا و بسته بندی ، چاپی با کیفیت انجام دهند که در ویدئو نمونه هایی از آن قابل مشاهده است .

 

دستگاه جت پرینتر دستی در خط تولید لوله کاروگیت با جوهر سفید

در زیر تصویر چاپ بر روی لوله کاروگیت توسط جت پرینتر پرتابل (دستی) توسط چاپگرهای صنعتی IkonMac انگلستان با جوهر سفید را می بینید. انواع دستگاه های جت پرینتر پرتابل (دستی) توسط شرکت فراز نگار ارائه می شود. برای آشنایی بیشتر با این نوع دستگاه ها می توانید مطلب جت پرینتر دستی را در صفحه مشاوره سایت بخوانید.

دستگاه جت پرینتر در خط تولید آب معدنی

دستگاه های جت پرینتر صنعتی شرکت آیکون مک با سرعت متناسب با خط می توانند بر روی در بطری آب معدنی، بدنه آب معدنی و همچنین در آبمیوه و بدنه آن، (انواع بطری های پلاستیکی، پت، بطری های فلزی و …) چاپ با کیفیت انجام دهند.

 

دستگاه جت پرینتر در خط تولید ظروف صنایع غذایی

چاپ بر روی ظروف و بسته بندی های مختلف محصولات غذایی مانند بسته بندی انواع عرقیجات، حبوبات و خشکبار و مواد غذایی یکی از کارکردهای اصلی دستگاه های جت پرینتر و چاپگر صنعتی است. در این فیلم نمونه کار دستگاه در کارخانه تولید گلاب را مشاهده می کنید.

جت پرینتر iKonMac E18+ کداجت در خط تولید مواد شوینده

مدل های مختلف دستگاه های جت پرینتر شرکت فرازنگار در خطوط تولیدی صنایع مختلف کشور مانند صنایع غذایی، صنایع بهداشتی و آرایشی و دارویی، صنایع آرایشی، صنایع لوله و اتصالات، بسته بندی انواع مخلف قوطی های فلزی و و شیشه ای و همچنین بسته های پت، صنایع خودرویی (قطعات خوردو)، گونی و مقوا و … مشغول به کارند.
برای آشنایی هر چه بیشتر صاحبان صنایع ، مدیران و کارشناسان محترم مجموعه های مختلف ویدیوهایی از کارکرد دستگاه های فراز نگار همراه با توضیحات مرتبط در زیر قرارداده ایم.

دستگاه جت پرینتر پرتابل (دستی) در صنایع کارتن سازی

انواع دستگاه های جت پرینتر پرتابل (دستی) یکی دیگر از انواع دستگاه های جت پرینتری است که توسط شرکت فراز نگار ارائه می شود. برای آشنایی بیشتر با این نوع دستگاه ها می توانید مطلب جت پرینتر دستی را در صفحه مشاوره سایت بخوانید. همچنین برای بررسی تفاوت های جت پرینترهای دستی و ثابت می توانید مطلب جت پرینتر دستی یا جت پرینتر ثابت؟ را مطالعه کنید. در زیر ویدئویی از کارکرد جت پرینتر های دستی قابل استفاده در صنایع کارتن سازی را می بینید.

دستگاه جت پرینتر در صنایع لوله سازی


درج اطلاعات کارخانه و ویژگی های لوله تولید بر روی با استفاده از دستگاه های جت پرینتر درج می شود. در این فیلم می توانید پرینت بر روی لوله را توسط دستگاه جت پرینتر ارائه شده توسط شرکت فراز نگار را ببینید.

دستگاه جت پرینتر در صنایع بهداشتی

در این فیلم چاپ بر روی جعبه های دستمال کاغذی از دستگاه iKonMac E18+ استفاده شده است. تاریخ تولید، سری ساخت و دیگر اطلاعات مورد نظر توسط دستگاه های جت پرینتر بر روی جعبه های دستمال کاغذی چاپ می شود. برای اطلاعات بیشتر در باره این دستگاه به صفحه جت پرینتر iKonMac E18 Plus مراجعه کنید.

چاپ با جت پرینتر صنعتی در خط تولید

نمونه های چاپ با جت پرینتر  های ثابت و عملکرد آنها در خط تولید محصول.
پرینترهای صنعتی کداجت دارای راهنمای فارسی ، گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و تا کنون هزاران نمونه از آنها در کارخانجات مختلف نصب و در حال کار است .
تمامی مواد مصرفی و لوازم جانبی این پرینتر نیز توسط کداجت تامین می گردد.