جت پرینتر کداجت

از کداجت بیشتر بدانید

کداجت، دستگاه های مختلف جت‌پرینتر در مدل های متنوع با توجه به نیاز مشتریان در سراسر کشور عرضه می کند. کداجت با افتخار اعلام می کند آمادگی مشاوره و راهنمایی به مجموعه های تولیدی مختلف را در کشور دارد تا بتواند با بهترین راندمان کاری و صرف کمترین هزینه، دستگاه مناسب خود را تهیه کند. کداجت آماده است تا انواع دستگاه جت پرینتر ثابت و دستی با ارتفاع چاپ تا 70 میلی‌متر در مجموعه های مختلف تولید نصب و راه اندازی کند.

کداجت  در بهار 1385 با همت مدیرانی متخصص و توانا با تجربۀ کاری درخشان در زمینۀ چاپگرهای صنعتی تأسیس شد. فعالیت کداجت با ارائه خدمات گسترده در سراسر کشور به دارندگان چاپگرهای صنعتی EBS 6000 آغاز شد. پس از مدتی چاپگرهای صنعتی Sauven مدل های Codajet 6000 R و Codajet 6000 R Plus تحت پوشش خدمات شرکت قرار گرفت و تأمین تمامی مواد مصرفی، قطعات یدکی و خدمات فنی دیگر چاپگرها، از جمله برندهای Linx ،Imaje ، Domino ، Videojet و … نیز به فهرست خدمات کداجت اضافه شد و در نهایت موفق به اخذ نمایندگی رسمی جت پرینترهای iKonMac انگلستان گردید.

کیفیت، تعهد و مشتری مداری، همواره شعار و سرلوحه این شرکت در خدمات رسانی به تمامی مشتریان بوده است.

مشاوره و فروش

همکاران ما در بخش های فروش و پشتیبانی آمادگی دارند تا در تمام روزهای هفته از طریق شماره تماس فوری 09128888390 و همچنین سایر راه های ارتباطی ، پاسخگوی مشکلات و سوالات شما در خصوص تهیه انواع دستگاه جت پرینتر، تعمیر دستگاه ها، تامین انواع لوازم جانبی و مواد مصرفی مانند جوهر و حلال، نوار نقاله، هد جت پرینتر، فتوسل و … باشند.
برای ارتباط با ما همین حالا تماس بگیرید.
دفتر فروش: 66563400 – 021