مرکز فروش جت پرینتر صنعتی|جت پرینتر ثابت

جت پرینترهای ثابت ، امروزه در اکثر خطوط تولید کارخانجات حضور دارند و با سرعت بالا اطلاعات مورد نظر را روی محصول درج می کنند.  پیش از مراجعه به مراکز خرید و فروش جت پرینتر صنعتی ، بهتر است اطلاعات عمومی کافی در مورد این دستگاه‌ها داشته باشید .
کارشناسان با تجربه کداجت ، در تمامی مراخل خرید تا نصب و آموزش و خدمات پس از فروش ، کنار شما هستند .

جت پرینتر صنعتی چیست؟

از جت پرینتر صنعتی برای تاریخ و بارکد زدن و دیگر اطلاعاتی که معمولا بر روی بسته بندی محصولات صنعتی درج می شود،  برروی انواع مواد از جمله کاغذ، مقوا، پلاستیک، شیشه و … در ابعاد صنعتی استفاده می شود. استفاده از این دستگاه برای تاریخ زدن و بارکد زدن باعث شده است که این دستگاه با نام دستگاه های تاریخ زن صنعتی و بارکد زن صنعتی نیز خوانده شوند. چاپ  اطلاعات کلیدی محصولات مختلف همانند سریال و تاریخ توسط دستگاه های جت پرینتر صنعتی و نمونه های پرتابل یا اصطلاحا جت پریتر های دستی انجام می شود

مرکز فروش جت پرینتر صنعتی
مرکز فروش جت پرینتر صنعتی

مزایای جت پرینتر صنعتی

قابلیت نصب بسیار آسان

امکان نصب آسان بر روی خطوط تولید در کمترین زمان از ویژگی های مهم و عمده جت پرینترهای صنعتی است.

امکان استفاده در محیط های غبارآلود

یکی از ویژگی های که دستگاه های جت پرینتر صنعتی باید داشته باشند امکان استفاده از آنها در محیط های غبارآلود است. زیرا گاها این محیط ها جزء جدایی ناپذیری از محیط های صنعتی هستند.

کیفیت چاپ بالا و هزینه مقرون به صرفه

دستگاه های جت پرینتر از نظر کیفیت چاپ دستگاه های قابل اطمینانی هستند و با توجه به کیفیتی که ارائه می کنند قیمت بسیار مقرون به صرفه ای با توجه به جوهری که مصرف می کنند دارند. نکته قابل ذکر اینکه کیفیت بالای این نوع چاپگرها معمولا بر روی سطوح مختلف نیز حفظ می شود

استهلاک پایین

دستگاه های جت پرینتری که قطعات مکانیکی ندارند، استهلاک مکانیکی نیز نداشته و نیازی به بازدیدهای مکرر جهت بررسی کارکرد صحیح دستگاه های جت پرینتر نیز ندارند.

استفاده از رنگ‌های مختلف

با توجه به نیاز کاربر می توان از رنگ های مختلفی در دستگاه های جت پرینتر صنعتی ، مانند مشکی، سفید ، آبی، قرمز و … استفاده کرد.

فروش جت پرینتر صنعتی

پیش از تصمیم گیری برای خرید جت پرینتر ، توجه شما را به این نکته جلب می‌کنیم که در بسیاری از خطوط تولید ، بدون درج اطلاعات محصول ، عملاً خط تولید در انتها دچار اختلال جدید می‌شود . بنابراین خرید جت پرینتر با کیفیت و قابل اعتماد ، بسیار حائز اهمیت است .
کداجت با بیش از دو دهه سابقه درخشان در فروش ، تعمیر و نگهداری انواع جت پرینتر های صنعتی ، تا کنون افتخار همکاری با بسیاری از کارخانجات بزرگ و کوچک ایران را داشته است .

برای مشاوره ، خرید ، سرویس و نگهداری انواع جت پرینتر و لوازم جانبی ، با کداجت تماس حاصل فرمایید . 09128900624 –  09128888390

جهت آشنایی با مدل های توصیه شده جت پرینتر صنعتی توسط کداجت روی لینک های زیر کلیک کنید :

جت پرینتر صنعتی iKonMac E50
جت پرینتر صنعتی iKonMac E25
جت پرینتر صنعتی iKonMac E19
جت پرینتر صنعتی iKonMac E18 plus
جت پرینتر صنعتی iKonMac C18
جت پرینتر صنعتی iKonMac E12
جت پرینتر صنعتی Sauven Codajet 6000

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.