جت پرینتر کداجت

نمایندگی فروش تاریخ زن و جت پرینتر در بوشهر با گارانتی

وجود کارخانجات و صنایع کوچک بزرگ در استان بوشهر ، به معنی نیاز به تجهیزات مختلف برای این واحدهای تولیدی و خدماتی است .
عرضه انواع جت پرینتر در بوشهر با گارانتی و خدمات پس از فروش ، توسط کداجت انجام می شود تا واحدهای تولیدی بابت دستگاه های تاریخ زن و چاپ روی بسته بندی کالا ، دغدغه ای نداشته باشند.

فروش انواع تاریخ زن و جت پرینتر در بوشهر با گارانتی

کداجت دارای ۲۰ سال سابقه در زمینه فروش ، تعمیر و نگهداری انواع جت پرینتر می باشد که طی این سال‌ها توانسته است با ارائه برترین برندهای جت پرینتر و خدماتی همچون تعمیرات دستگاه، نگهداری جت پرینتر و تامین مواد اولیه آن و همچنین همکاری با  واحدهای تولیدی در سراسر کشور اعتماد مشتریان را به خود جلب نماید.

✴️ فروش انواع تاریخ زن و جت پرینتر با 12 ماه گارانتی و 60 ماه خدمات پس از فروش
✴️ بهترین قیمت برای خرید جت پرینتر متناسب با بودجه و نیاز شما در بوشهر و سایر شهر های استان بوشهر
✴️ مشاروه رایگان برای انتخاب بهترین جت پرینتر دستی و جت پرینتر اتوماتیک
✴️ تامین موارد مصرفی : انواع جوهر مشکی، سفید و رنگی برای چاپ روی انواع بسته بندی
✴️ راه اندازی و آموزش کار با جت پرینتر

استان بوشهر سومین اقتصاد بزرگ کشور است و رتبه اول درآمد سرانه را در کشور دارا است. ترکیبی از فعالیت های بزرگ اقتصادی مانند نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاه‌ها، کشاورزی و شیلات، معادن، تأسیسات هسته‌ای، صنایع دریایی، و … در این استان فعال است.
سهم استان بوشهر از اقتصاد کشور ۶.۵ درصد است . سهم کشاورزی از اقتصاد ۲درصد، سهم خدمات از اقتصاد استان ۱۰ درصد و سهم صنعت و معدن از اقتصاد استان ۸۸ درصد است.
این استان دارای 9 شهرستان ( بوشهر ، تنگستان ، جم ، دشتستان ، دشتی ، دیر ، دیلم ، کنگان و گناوه ) ، 22 بخش ، 29 شهر و 43 دهستان و نزدیک به 900 هزار نفر جمعیت می باشد .

نمایندگی فروش تاریخ زن و جت پرینتر در بوشهر با گارانتی
نمایندگی فروش تاریخ زن و جت پرینتر در بوشهر با گارانتی

منطقه ویژه اقتصادی بوشهر به عنوان بستری مناسب جهت سرمایه گذاری در موقعیت جغرافیایی ممتاز به لحاظ نزدیکی به بازارهای هدف ، مبادی صادرات و واردات کالاها و زیرساخت های صنعتی قرار دارد که مجموعه این عوامل زمینه ساز فرصت های برجسته و پربازده سرمایه گذاری در بخش های مختلف از جمله صنایع بالا دست و پایین دست نفت ، گاز و پتروشیمی ، صنایع انرژی بر ، صنایع دریایی ، صنایع فرآوری مواد معدنی ، عمل آوری آبزیان، خرما و … می باشد .
در حال حاضر 11 شهرک و 8 ناحیه صنعتی در کلیه شهرستان های استان با مساحتی بالغ بر 2000 هکتار وجود دارد که در 8 شهرک و همه نواحی صنعتی زمین صنعتی با کلیه زیرساخت‌ها و امکانات
آماده واگذاری زمین می‌باشد .

تلفن مشاوره و فروش

12 ماه گارانتی 60 ماه خدمات پس از فروش ، برای جلب رضایت کامل شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *