مرکز فروش جت پرینتر دستی|جت پرینتر پرتابل

پیش از جستجوی مراکز فروش جت پرینتر دستی و اخذ قیمت جت پرینتر ، لازم است اطلاعات کلی از جت پرینتر دستی و محاسن و معایب آن داشته باشید تا بتوانید انتخابی متناسب با نیاز خود داشته باشد.
البته مشاوران کداجت همیشه برای انتخاب بهترین محصول در کنار شما هستند و می توانید بطور رایگان مشاوره بگیرید . همچنین در دسته بندی مربوطه انواع جت پرینتر دستی ، معرفی شده است .

اطلاعات عمومی درباره خرید و فروش جت پرینتر دستی

از دستگاه های جت پرینتر دستی که به جت پرینتر پرتابل نیز معروف است معمولا زمانی استفاده می شود که امکان استفاده از دستگاه های جت پرینتر ثابت نباشد. بزرگی محصول و عدم امکان قرارگرفتن آن بر روی نوار نقاله از جمله دلائلی است که استفاده از جت پرینترهای دستی را غیر قابل اجتناب می سازد. برای مثال چاپ بر روی بشکه و گالن، لوله های بسیار بزرگ، کیسه ها و … از جمله مواردی است که بخاطر بزرگی و یا غیر ممکن بودن استفاده از نقاله از جت پرینتر دستی استفاده می شود.
حجم کار و انتظاری که از حجم چاپ روزانه از دستگاه جت پرینتر داریم عامل دیگری است که نوع دستگاه انتخابی افراد را در صنایع مختلف مشخص می سازد. باز برای نمونه می توان در سیستم های انبارداری که محصولات مختلفی با ابعاد متفاوتی نیاز به لیبل زنی دارند، از جت پرینتر دستی استفاده کرد.
همچنین گروهی از دستگاه های چت پرینتر دستی ارزان قیمت  در سال های اخیر به بازار روانه شده که مورد استقبال کارگاه های کوچک قرار گرفته است. این دستگاه ها هر چند امکانات بسیار کمتری نسبت به جت پرینترهای صنعتی دارند و یا میزان جوهر زیادی ممکن است مصرف کنند، به هر حال برای کارگاه کوچک با تولید کم بسیار به صرفه و اقتصادی هستند.

مرکز فروش جت پرینتر دستی
مرکز فروش جت پرینتر دستی

ویژگی ها و مزایای دستگاه های جت پرینتر دستی

قدرت مانور بالا، وزن سبک و لرزش گیر دست  از ویژگی های منحصر به فردی است که لازمه ی یک دستگاه جت پرینتر دستی خوب است.  اما دیگر ویژگی های این دستگاه همانند نمونه مشابه ثابت آن است که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان چاپ چند خط متناسب با نیاز مشتری
  • رزولوشن بالا
  • حافظه ی چندگانه برای ضبط پیام های مختلف
  • تاریخ زن اتوماتیک
  • شمارنده  و یا سریال زن اتوماتیک
  • چاپ لوگو و آرم و بارکد های مختلف بر روی محصول
  • هزینه چاپ، نگهداری و جوهر پایین
  • امکان کار با جوهر های مختلف و رنگ های متنوع
  • امکان چاپ بر روی سطوح مختلف نفوذ پذیر مانند کارتن و کاغذ و مقوا و نفوذ ناپذیر با جنس ها و متریال های مختلف

معایب دستگاه های جت پرینتر دستی

با توجه به دستی بودن این جت پرینتر ها سرعت کار با آنها معمولا پایین تر از دستگاه های ثابتی است که بر روی خطوط تولید اتومات مستقر هستند. همچنین با توجه به پرتابل بودن همیشه خطر رها شدن از دست و صدمه دیدن، این نوع از جت پرینتر ها را تهدید می کند. به همین خاطر استفاده از آنها در جاهایی که امکان استفاده از جت پرینتر دستی هست به هیچ وجه توصیه نمی شود.

نگهداری ، سرویس و تعمیر جت پرینتر دستی

تعمیرات و نگهداری از این دستگاه ها مشابه جت پرینتر های ثابت است . به جز اینکه در صورتی که جت پرینتر دستی که می خواهید تهیه و یا استفاده کنید مجهز به باتری است، موارد مربوط به استفاده از برق در آنها با جت پرینتر های ثابت کاملا متفاوت است.

قیمت جت پرینتر دستی

برای مشاوره خرید و اخد قیمت جت پرینتر ، با مشاوران کداجت تماس حاصل فرمایید. همچنین با کلیک روی  مدل های زیر ، می توانید با ویژگی های جت پرینترهای توصیه شده کداجت آشنا شوید .

برای مشاوره ، خرید ، سرویس و نگهداری انواع جت پرینتر و لوازم جانبی ، با کداجت تماس حاصل فرمایید . 09128900624 –  09128888390

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.