فروش جت پرینتر دست دوم و ارزان

در صورتی که قصد خرید جت پرینتر دست دوم را دارید ، نکات و مواردی وجود دارد که قبل از خرید دستگاه باید آنها را دانسته و به خاطر بسپارید تا بتوانید خرید مطمئنی داشته باشید .
به عنوان مثال در صورت وجود برخی موارد مانند فرسودگی یا آسیب فیزیکی در دستگاه باید از خرید آن جت پرینتر اجتناب کنید .
در اداره کردن درست و اصولی مشاغل، بسیار مهم است که بتوانید در هزینه ها صرفه جویی داشته و پس انداز کنید و یکی از روش های صرفه جویی و پس انداز، خرید تجهیزات دفتری و اداری به صورت دست دوم است.

فروش جت پرینتر دست دوم و ارزان

کداجت به منظور کاهش هزینه ها برای کسب و کارهای نویا و مراکز تولیدی کوچک ، اقدام به عرضه جت پرینتر کارکرده با قیمت مناسب کرده است.

✴️ فروش انواع جت پرینتر کارکرده
✴️ بهترین قیمت برای خرید جت پرینتر ، تاریخ زن و بارکدزن ، متناسب با بودجه و نیاز شما
✴️ مشاروه رایگان برای انتخاب بهترین جت پرینتر برای چاپ روی کالا
✴️ تامین موارد مصرفی : انواع جوهر مشکی، سفید و رنگی برای چاپ روی انواع بسته بندی
✴️ راه اندازی و آموزش کار با جت پرینتر

راهنمای خرید جت پرینتر دست دوم

 

فروش جت پرینتر کارکرده ارزان
فروش جت پرینتر کارکرده ارزان

۱. قبل از خرید جت پرینت درست دوم ،مشخص کنید که به چه نوع جت پرینتری نیاز دارید.

ابتدا باید مشخص کنید که کدام نوع جت پرینتر با نیازهای کاری شما مطابقت دارد .
اگر شرکت یا کارخانه شما  استفاده های زیادی از پرینتر برای چاپ اطلاعات دارد و تیراژ چاپ بالاست ، بهتر باشد که یک جت پرینتر صنعتی بخرید .
در صورتی که جت پرینتر را برای مشاغل کوچک تری نیاز دارید که نیازی به چاپ در تیراژ زیاد ندارد، اما به دنبال دستگاهی هستید که قابلیت های اساسی را ارائه دهد ممکن است خرید یک دستگاه جت پرینتر دستی برای شما مناسب باشد.

 

۲. سازگاری

هنگامی که نوع چاپگر مورد نیاز خود را فهمیدید ، قدم بعدی در خرید جت پرینتر دست دوم سازگاری دستگاه با همه موارد موجود در دفتر یا محل کارتان است .
ممکن است عوامل ارتباطی وجود داشته باشد که با طور خاص مربوط به تجارت شما باشد که باید مورد توجه قرار گیرد. به عنوان مثال باید توجه کنید که آیا می ‌توانید به جت پرینتر از طریق شبکه بیسیم متصل شوید تا بتوانید از طریق ابر چاپ کنید و یا خیر.
اتصال مناسب برای اطمینان از عدم وجود خطا در دستگاه بسیار مهم است و این اطمینان را حاصل می کند که همیشه می توانید در صورت لزوم از جت پرینتر استفاده کنید.

۳. بررسی کنید که آیا دستگاه تعمیر شده است یا خیر؟

یکی از مواردی که هنگام خرید جت پرینتر دست دوم باید در نظر بگیرید این است که آیا دستگاه تاکنون تعمیر شده است یا خیر.
بسیاری از افراد ترجیح می دهند که دستگاه های تعمیر شده را بخرند. زیرا تعمیر این دستگاه ها باید توسط شرکت انجام شود، به همین دلیل این اطمینان را حاصل می‌کند که در آینده نزدیک مشکل اساسی برای دستگاه ایجاد نمی ‌شود.

۴. بررسی دقیق دستگاه جت پرینتر دست دوم

قبل از خرید هر گونه وسیله استفاده شده ابتدا باید آن را به صورت دقیق بررسی کنید تا ایراد یا اشکالی نداشته باشد .
برای خرید جت پرینتر لازم است بررسی کنید که آیا نشت جوهر روی تجهیزات وجود دارد یا خیر. در صورتی که نشت وجود داشته باشد به معنی وجود مشکل در کارتریج می باشد . همچنین باید بررسی کنید که آیا دستگاه عملکرد صحیح دارد .

۵. انجام چاپ های آزمایشی

انجام چاپ آزمایشی برای این است که ببینید آیا دستگاه خوب کار می کند یا نه .  کافیست تنها جت پرینتر را روشن کرده و چند چاپ روی محصول انجام دهید تا ببینید مشکلی در چاپ وجود دارد یا خیر.

۶. گزینه مقرون به صرفه را انتخاب کنید.

هدف از خرید جت پرینتر کارکرده این است که در حین تامین نیازهای شغلی خود از نظر مالی نیز صرفه جویی کنید، بنابراین باید گزینه ای را انتخاب کنید که تا حد امکان مقرون به صرفه باشد.
در صورتی که از مقدار زیادی جوهر برای چاپ استفاده می کنید بررسی کنید ایا جوهر و کارتریج دستگاه بوفور و با قیمت مناسب در دسترس است ؟
جت پرینتری را انتخاب کنید که علاوه بر داشتن قیمت مناسب دارای کارتریج با دوام و ماندگاری طولانی باشد و تعویض آنها راحت باشد.

۷. کاتالوگ راهنمای دستگاه جت پرینتر مورد نظر را مطالعه کنید.

هنگام خرید جت پرینتر دست دوم ممکن است تنها با دیدن عکس یا ویدئو دستگاه تصمیم به خرید آن بگیرید، اما لازم است گزینه ها و امکانات دستگاه مد نظر خود را بدانید تا متوجه شوید که متناسب با نیاز شما است یا خیر.
به همین این دلیل برای آنکه اطلاعات کامل قبل از خرید داشته باشید باید راهنما یا کاتالوگ دستگاه مورد نظر مطالعه و از معایب و محاسن آن مطلع شوید.

۸. بررسی مشخصات شرکت سازنده دستگاه

یکی از مهمترین مواردی که هنگام خرید جت پرینتر دست دوم باید به آن توجه کنید نام شرکت تولید کننده و یا وارد کننده آن می باشد.
این مسئله از نظر پشتیبانی و گارانتی و آموزش کار با دستگاه بسیار مهم است ، زیرا ممکن است شرکت تولیدکننده یا واردکننده آن دیگر وجود نداشته و خدمات مربوطه ارائه نشوند.

۹. توجه به سال تولید دستگاه

توجه به سالی که دستگاه در آن تولید شده است نشان دهنده مدت زمان استفاده از دستگاه می باشد. خرید دستگاه هایی که مدت زمان زیادی از تولید آنها می‌گذرد ممکن است مناسب اهداف کاری شما نباشد.
همچنین هنگام خرید جت پرینتر دست دوم باید توجه کنید که دستگاه خیلی قدیمی نباشد تا بتوانید قطعات خراب شده آن را برای تعویض کردن ، پیدا کنید.

۱۰. بررسی سالم بودن فیزیکی دستگاه

لازم است هنگام خرید دستگاه جت پرینتر کارکرده ، آن را از نظر فیزیکی بررسی کنید و از عملکرد درست تمامی دکمه ها ، ال سی دی و اتصالات آن اطمینان حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *