جت پرینتر کداجت

کداجت حامی بسکتبالیست های مناطق محروم

نگاهی به سوابق و تاریخچه زندگی قهرمان نامدار ایران و افرادی که در رشته های مختلف ورزشی درخشیده اند ، حاکی از آن است که بسیاری از این افراد ، از مناطق محروم و کم برخوردار با کمترین امکانات و در محرومیت با تلاش مستمر شکوفا شده اند و نباید فراموش کرد که بسیاری از این استعدادها به دلیل نبود امکانات هرگز فرصت بروز و شکوفایی نمی یاند و چه بسا مسیر زندگی و آینده آنان نیز دستخوش تغییر شود.
روان‌شناسان و جامعه‌شناسان اعتقاد دارند ورزش گزینه ای مطلوب برای پرکردن اوقات فراغت جوانان است که ضمن بالا بردن سلامت جسمی ، به سلامت روحی و فکری آنان نیز کمک می کند.
اما متاسفانه در بسیاری از شهرهای کوچک و دورافتاده و حاشیه شهرهای بزرگ کمبود فضای ورزشی مشهود است .
نیازی به یاداوری نیست که عدم توجه به ساماندهی اوقات فراغت و فراهم کردن بستر فعالیت های سالم که بهترین آن ورزش است ، چگونه جوانان را در معرض مخاطرات و انحرافات اخلاقی و اعتیاد قرار می دهد.

کداجت حامی بسکتبالیست های نوجوان
کداجت حامی بسکتبالیست های نوجوان

از این رو کمک به اعتلای ورزش جوانان نه تنها کمک به سلامت جوانان جامعه است بلکه دغدغه بسیاری از خانواده ها را نیز برطرف می کند.
اشاعه فرهنگ ورزش و حمایت از رشد و پرورش استعدادهایی خفته و محروم ، کمک به رشد و بالندگی و شکوفایی کشور است .

کداجت حامی بسکتبالیست های نوجوان

کداجت با توجه به حضور ورزشکاران در کادر مجرب آن ، در نظر دارد به منظور گسترش ورزش در مناطق محروم و حمایت از نوجوانان ورزش دوست، مستعد و علاقمند به ورزش بسکتبال در حد امکانات خود ، نسبت به تامین اقلام ورزشی مورد نیاز آنها اقدام نماید .
مجموعه کداجت امیدوار است بتواند با حمایت از ورزشکاران مستعد مناطق کم برخوردار ، در اعتلای ورزش کشور و پرورش قهرمانان افتخار آفرین ایران نقشی داشته باشد .
جهت کسب اطلاعات بیشتر با کداجت تماس بگیرید.

تلفن مشاوره و فروش

12 ماه گارانتی 60 ماه خدمات پس از فروش ، برای جلب رضایت کامل شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *