جت پرینتر کداجت

نمایندگی فروش جت پرینتر در تبریز با گارانتی

خرید جت پرینتر در تبریز که بزرگترین قطب اقتصادی منطقه آذربایجان می باشد، یکی از نیازهای ضروری صنعتگران استان آذربایجان شرقی است .
این شهر که پایتخت صنعت ایران شناخته می شود، صنایع مختلفی از قبیل صنایع شیمیایی، مواد غذایی، نساجی، پوشاک ، چرم سازی، تراکتورسازی، کبریت سازی توکلی و غیره را در خود جای داده است.

 جت پرینتر در تبریز

در تمام صنایع، کارخانجات و تولیدی های موجود در این شهر پس از تولید محصول در خطوط تولید باید برخی اطلاعات ضروری مانند تاریخ تولید و انقضای محصول ، قیمت و غیره بر روی بسته بندی محصول تولید شده چاپ شود.
این کار یکی از ضروریات خطوط تولید بوده و باعث تکمیل شدن فرآیند تولید و ارائه اطلاعات لازم به مشتریان می شود.

نمایندگی فروش جت پرینتر در تبریز
نمایندگی فروش جت پرینتر در تبریز

علاوه بر این، گاهی اوقات لازم است لوگو یا آرم کارخانه تولیدی، کد محصولات و غیره نیز بر روی بسته بندی محصولات تولید شده چاپ شوند که برای این کار نیاز به دستگاهی به نام جت پرینتر می باشد تا بتوان اطلاعات ضروری را بر روی بسته ‌بندی محصولات درج نمود.
جت پرینتر یک دستگاه چاپگر است که برای درج اطلاعات ضروری بر روی بسته بندی محصولات تولیدی، ضروری می باشد . پس از استفاده از جت پرینتر و درج اطلاعات بر روی محصولات فراینده تولید تکمیل شده و محصول آماده ورود به بازار می شود.

شایع ترین کاربرد :

– این دستگاه در کارخانه های مواد غذایی برای درج اطلاعات ضروری بر روی بسته بندی مواد استفاده می شود.
– این دستگاه توانایی چاپ اطلاعات بر روی انواع بسته بندی ها از جنس مقوا، پلاستیک، سلفون، آلومینیوم و غیره را داشته و می تواند کار چاپ را بر روی انواع سطوح اعم از سطوح ناهموار یا سطوح صاف انجام دهد.

جت پرینتر ها در دو دسته طبقه بندی می شوند:

1. جت پرینترهای دستی

از این نوع جت پرینترها برای درج اطلاعات ضروری بر روی انواع محصولات و وسایلی که به علت دارا بودن وزن زیاد قابل جابجایی نمی باشند مانند گالن ، بشکه، سازه های فلزی و غیره استفاده می شود.
این دستگاه ها به علت سبک و قابل حمل بودن با دخالت دست اپراتور در خط تولید کنترل شده و در کارخانجاتی که تیراژ محصول تولیدی آنها کم است، مورد استفاده قرار می گیرند.

2. جت پرینترهای صنعتی

این دستگاه ها به صورت خودکار و بدون دخالت دست اپراتور اطلاعات مورد نیاز را به سرعت بر روی محصولات درج می کنند.
به علت سرعت بالای کار توسط این دستگاه ها از آنها در کارخانجات و تولیدی هایی که حجم محصول تولیدی آنها زیاد است، استفاده می شود.

نمایندگی فروش انواع جت پرینتر در تبریز

شرکت فرازنگار  دارای ۲۰ سال سابقه در زمینه فروش ، تعمیر و نگهداری انواع جت پرینتر می باشد.  این شرکت در طی این سال‌ها توانسته است با ارائه برترین برندهای جت پرینتر و خدماتی همچون تعمیرات دستگاه، نگهداری جت پرینتر و تامین مواد اولیه آن و همچنین همکاری با تمام واحدهای تولیدی در سراسر کشور اعتماد مشتریان را به خود جلب نماید.

مهمترین ویژگی های جت پرینترهای کداجت

☑️ 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
☑️ کاربری آسان و پشتیبانی کامل از زبان فارسی
☑️ تحویل سریع و فوری درب کارخانه
☑️ نصب ، راه اندازی و آموزش

جدیدترین جت پرینترهای صنعتی

جدیدترین جت پرینترهای دستی

تلفن مشاوره و فروش

12 ماه گارانتی 60 ماه خدمات پس از فروش ، برای جلب رضایت کامل شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *