جت پرینتر چاپ روی شیشه عطر و ادکلن

جت پرینتر چاپ روی شیشه عطر و ادکلن برای درج تاریخ تولید و انقضا کاربرد فراوانی دارد . از آنجاییکه شیشه های عطر و ادکلن اغلب کوچک هستند و سطح قابل چاپ کوچکتری دارند ، جت پرینتر باید بتواند چاپی ظریف و در عین حال واضح روی شیشه عطر داشته باشد.
اما این مورد جای نگرانی ندارد . زیرا جت پرینترهای کداجت در مدلهای مختلف ، قابلیت چاپ بصورت ریزنگار و درشت نگار روی سطوح را داشته و چاپ ظریف و خوانا ، موضوعی عادی و حل شده است .
بنابراین چنانچه تولیدکننده ، وارد کننده و یا به هر شکل نیاز به چاپ روی شیشه های کوچک عطر و ادکلن دارید ، کافی است با کداجت تماس بگیرید .

فروش انواع جت پرینتر برای چاپ روی شیشه عطر و ادکلن

جت پرینترهای صنعتی کداجت ، با بیش از 20 سال سابقه ، هم اکنون از شناخته شده ترین جت پرینترهای موجود در بازار ایران برای چاپ روی انواع بسته بندی هستند.

✴️ فروش انواع جت پرینتر با 12 ماه گارانتی و 60 ماه خدمات پس از فروش
✴️ بهترین قیمت برای خرید جت پرینتر متناسب با بودجه و نیاز شما
✴️ مشاروه رایگان برای انتخاب بهترین جت پرینتر برای چاپ بر روی انواع شیشه عطر و ادکلن
✴️ تامین موارد مصرفی : انواع جوهر مشکی، سفید و رنگی برای چاپ روی انواع بسته بندی
✴️ راه اندازی و آموزش کار با جت پرینتر

انواع بطری و شیشه های عطر

استفاده از بطری یا شیشه عطر همزمان با ظهور اولین مواد معطر در تاریخ آغاز شد . قدیمی ترین و تنها شکل ممکن این بطری ها برای مدت طولانی به شکل اسپلش بود ، اما در عطر سازی مدرن اغلب عطرها در بطری های اسپری پر می شوند.
برای قرن ها عطارها محصولات معطر خود را در بطری های ساده ای می‌ریختند سپس خریداران خودشان محتویات را در بطری های شیشه ای ، کریستال ، سرامیکی یا چینی با درپوش های مختلف یا چوب پنبه ای می پوشاندند.
با آغاز قرن بیستم همه بطری ها صرف نظر از عطرهای مختلفی که در آنها ریخته می ‌شد دارای درپوشی با سطح جامد شدند که از مایع معطر در برابر تبخیر شدن محافظت می‌ کرد.
به طور کلی امروزه استفاده از بطری شیشه ای توسط بسیاری از تولید کنندگان در صنعت عطرسازی بیشتر استفاده می شود. زیرا بدون شک نگهداری عطر در بطری های شیشه های ایمنی بیشتر، شکل قابل ارائه و همچنین زیبایی بیشتری را ارائه می دهد . همچنین برخی از تولیدکنندگان شیشه های رنگی متناسب با رنگ عطر را نیز در نظر می گیرند.
با توجه به اینکه تکنولوژی طراحی بطری و شیشه های عطر و کاربرد عطر ها ثابت نمی ماند و در حال پیشرفت است امروزه عطرها را در انواع مختلف بطری ها برای استفاده می ریزند.
معروف ترین بطری های عطر امروزه به شکل اسپلش ، اسپری و رولی هستند که چاپ روی آنها با جت پرینترهای کداجت به آسانی انجام می شود.

اسپلش

اسپلش در زبان فرانسوی به معنای پاشش است که نام این نوع بطری ها را به خوبی توضیح می دهد . این نوع شیشه های عطر به صورت فشاری یا پیچشی دسترسی مستقیم
به مایعات را برای کاربر فراهم می کنند و از این نوع بطری ها عمدتاً برای ترکیبات غلیظ یا دارای حجم بیشتر از ۲۵۰ میلی لیتر استفاده می شود.
در نسخه های مدرن بطری های اسپلش، زیر درب شیشه ای یک واشر پلاستیکی آکاردئونی پیدا می‌کنید که به منظور سفتی درب و جلوگیری از تبخیر عطر استفاده می شود. درپوش های فشاری را با یک قشر پلاستیکی و درپوش های پیچی را از داخل با چرم نازک گاوی می چسبانند که باعث می شود استفاده از عطر بسیار راحت شود.
به همین دلیل با استفاده از اسپلش ، عطر با دقت خاصی در قسمت‌های خاصی از بدن مانند گردن ، مچ دست و بر روی سینه به خوبی پخش می شود.

جت پرینتر چاپ روی شیشه عطر و ادکلن
جت پرینتر چاپ روی شیشه عطر و ادکلن

اسپری

بطری های اسپری برای عطر در سال ۱۸۷۰ ابداع شدند که یک اختراع جالب در صنعت محسوب می شد. ابتدا این بطری های اسپری یک لوله الاستیک بود که پمپی در انتهای آن قرار داشت که باعث بیرون آمدن عطر از بطری می شد . به تدریج طراحی این بطری ها بهبود یافت و در نهایت به یک مکانیسم بسیار فشرده تبدیل شد که باعث شد از نظر ساختار و اصل عملکرد، استفاده از این بطری ها خیلی راحت شده .
این بطری ها با گاز تحت فشار پر می شوند و کاربر می تواند برای استفاده درپوش روی بطری که مانند یک تلمبه عمل می کند را فشار دهد تا عطر از داخل بطری به بیرون اسپری شود.
استفاده از این بطری ها برای ترکیبات عطری با غلظت کم ایده‌آل بوده و یکی از مزیت های استفاده از این نوع بطری ها امکان نگهداری طولانی مدت عطر در داخل بطری است.
همچنین با استفاده از بطری یا شیشه های مجهز به اسپری می توان نقاط بیشتری از بدن را تحت تاثیر قرار داد و استفاده از آن ها به صورت نقطه ای نیست . همچنین با توجه به اینکه انگشتان دست با عطر تماس مستقیم ندارد منجر به اکسید شدن عطر و نفوذ انواع باکتری ها به داخل عطر نمی شود.

رولی

سومین نوع بطری و شیشه عطر که محبوبیت بسیار کمی دارد برای عطرهای روغنی استفاده می شود، نوع رولی است. در این نوع بطری یا شیشه ها یک توپ پلاستیکی یا فلزی مخصوص سر بطری نصب می شود که طبق اصل دئودورانت غلتکی می چرخد .با توجه به اینکه این توپ پلاستیکی یا فلزی به طور متناوب با عطر و پوست تماس پیدا می کند ، نمی‌توان از عطر به مدت طولانی استفاده کرد.

از کداجت مشاوره بگیرید

برای چاپ روی بسته بندی یا شیشه عطر ، تفاوتی ندارد از چه بسته بندی استفاده می کنید . جت پرینترهای کداجت ، قابلیت چاپ روی همه انواع را داشته و می توانید با توجه به حجم کار و تعداد چاپ مورد نیاز در روز ، بعد از مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر ، جت پرینتری بادوام و با کیفیت خریداری کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *