جت پرینتر کداجت

نمایندگی فروش جت پرینتر در شیراز با گارانتی

نیاز به دستگاه جت پرینتر در شیراز که یکی از کلانشهرهای ایران می باشد و دارای واحدهای تولیدی، صنعتی و کارخانجات زیادی است از چالش های بسیاری صنایع این شهر است.
شهر شیراز دارای یک شهرک صنعتی بزرگ است که دارای وسعت هزار و ۴۰۰ هکتار بوده و کارخانجات بزرگی در آنجا قرار دارند و در صنایع مختلف دارای تولیدات منحصر به فردی می باشند.
به عنوان مثال کارخانجاتی که در صنایع الکترونیک فعالیت دارند شامل خودروهای برقی، صنایع الکترونیک ایران، زیمنس و… هستند .یکی از بزرگترین صنایع این شهر که با شهرهای بزرگ در زمینه تبادل صنایع فناوری اطلاعات جهان مانند مونیخ و برلین ارتباط دارد صنایع فناوری اطلاعات می باشد.
صنایع دیگر موجود در این شهرک صنعتی شامل صنایع غذایی زرین غزال، شرکت چشمه سار شیراز، ارژن، پارسیرنگ و غیره و صنایع شیمیایی آن شامل پدیده فوم، شیراز پنل، تک ایستا ، پارسه و… هستند.
این شهرک صنعتی همچنین دارای کارخانجات صنایع سلولزی مانند فرش ذوالنوری، گروه صنعتی ابوقداره، مهر آریا و… بوده و دارای صنایع فلزی همچون فاتح صنعت کیمیا ، فولاد ،پایه فولاد، بافت سبحان، مجتمع صنعتی رضا، گروه تولیدی گل آور و غیره است.

نمایندگی فروش جت پرینتر در شیراز
نمایندگی فروش جت پرینتر در شیراز

 جت پرینتر در شیراز

بدیهی است که باید بر روی هر محصولی که در این کارخانجات موجود در شهرک صنعتی و یا کارخانه های سایر نقاط استان فارس تولید می شود، بعد از تولید و قبل از ارائه به بازار اطلاعات ضروری محصول مانند تاریخ تولید و انقضا ، قیمت و غیره برای اطلاع رسانی به مشتریان و جلب اعتماد آنها چاپ شود.
همچنین برخی از محصولات نیز وجود دارند که علاوه بر تاریخ تولید و انقضا نیاز به درج آرم و لوگوی کارخانه مربوطه، کد ساخت و غیره نیز بر روی محصول وجود دارد. تمام این اطلاعات توسط دستگاهی به نام جت پرینتر بر روی محصولات چاپ می‌شود. جت پرینتر جدیدترین و رایجترین تکنولوژی درج تاریخ تولید و انقضاء و … روی بسته بندی محصول است .
جت پرینتر نوعی دستگاه چاپگر است که برای درج اطلاعات و چاپ انواع لوگو بر روی محصولات استفاده می شود.
به طور کلی فرایند تولید توسط جت پرینتر تکمیل شده و محصول آماده ارائه و عرضه به بازار می شود.
از جت پرینتر می توان برای چاپ اطلاعات بر روی بسته بندی مواد غذایی و حبوبات از جنس سلفون ، کارتن، پلاستیک، پاکت ، کاغذ ، مقوا و غیر استفاده نمود.
همچنین این دستگاه ها توانایی چاپ بر روی هر نوع بسته بندی و سطوح صاف و ناهموار را دارا می باشند.

 نمایندگی فروش انواع جت پرینتر در شیراز


کداجت از مراکز معتبر و شناخته شده  در زمینه ی فروش جت پرینتر با داشتن نمایندگی از برندهای برتر تولید کننده جت پرینتر و ۲۰ سال سابقه  با ارائه خدمات تعمیر، نگهداری و تامین مواد اولیه انواع چاپگرهای صنعتی و دستی توانسته است با بسیاری واحدهای تولیدی در سراسر ایران همکاری کند.

جدیدترین جت پرینترهای صنعتی

جدیدترین جت پرینترهای دستی

ویژگی‌های مهم جت پرینترهای کداجت

☑️ 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
☑️ کاربری آسان و پشتیبانی کامل از زبان فارسی
☑️ تحویل سریع و فوری درب کارخانه
☑️ نصب ، راه اندازی و آموزش

تلفن مشاوره و فروش

12 ماه گارانتی 60 ماه خدمات پس از فروش ، برای جلب رضایت کامل شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *