جت پرینتر کداجت

نمایندگی فروش جت پرینتر در کرمان با گارانتی

برای خرید جت پرینتر در کرمان به کجا مراجعه می‌کنید ؟! کرمان یکی از بزرگ ‌ترین شهرهای صنعتی ایران بوده و قسمت اعظمی از صادرات غیرنفتی ایران را تامین می‌کند ، از این نظر اهمیت زیادی دارد .
شهر کرمان از دو دسته صنایع که شامل صنایع دستی و ماشینی می باشند برخورداراست.
صنایعی همچون قالی بافی ، گلیم بافی ، خورجین بافی و پته دوزی از صنایع دستی این شهر بوده و صنایع کارگاهی آن شامل صنعت سیمان، ذغال ‌سنگ، نوشابه سازی ، خانه سازی و غیره می باشد .
به همین دلیل شهر کرمان به گردنده چرخ صنعت ایران معروف است. با توجه به اینکه محصولات تولید شده در این شهر به کشورهای دیگر نیز صادر می‌شوند و درج اطلاعات ضروری محصول مانند تاریخ تولید و انقضا ، قیمت ، سری ساخت و… بر روی بسته بندی محصولات تولیدی الزامی است، بنابراین نیاز به دستگاهی مانند جت پرینتر که این کار را انجام داده تا محصولات آماده ارائه به بازار و صادرات به کشورهای دیگر شوند کاملاً ضروری است .

نمایندگی فروش جت پرینتر در کرمان
نمایندگی فروش جت پرینتر در کرمان

خرید جت پرینتر در کرمان

نوعی دستگاه چاپگر صنعتی اتوماتیک است که کار چاپ و درج اطلاعات مهم و کار چاپ آرم و لوگو را بر روی بسته بندی محصولات تولید شده در کارخانجات و تولیدی ها انجام می دهد.
این دستگاه با پخش کردن جوهر بر روی کاغذ ، پلاستیک ، فویل ، آلومینیوم یا سایر سطوح قابل چاپ، تصاویر دیجیتالی ایجاد می کند.
این چاپگرها به طور کلی در دو دسته جت پرینترهای دستی و صنعتی طبقه بندی می شوند. انتخاب جت پرینتر در صنایع مختلف با توجه به حجم خط تولید انجام می گیرد، به طوری که جت پرینترهای دستی برای خطوط تولیدی که حجم محصولات تولیدی آنها کم است استفاده شده و برای به کار گرفتن آن به دلیل آنکه دستگاه فاقد سنسور است نیاز است که اپراتور دستگاه، آن را کنترل نموده و کار چاپ را به صورت دستی انجام دهد .
اما در کارخانه های بزرگ تولیدی به دلیل حجم بالای تولید، انجام کار چاپ اطلاعات محصول بر روی بسته بندی ها به صورت دستی ، کاری سخت و وقت گیری بوده و از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه نمی باشد، زیرا حجم تولیدات را کاهش می‌دهد.
به همین دلیل استفاده از جت پرینترهای صنعتی اتوماتیک که به صورت خودکار و با سرعت بالا چاپ اطلاعات محصول بر روی بسته بندی ها را انجام می دهند باعث افزایش حجم تولیدات شده و محصولات را به سرعت برای ورود به بازار آماده می کند.

 نمایندگی فروش انواع جت پرینتر در کرمان

شرکت مهندسی – بازرگانی فراز نگار یکی از معتبرترین شرکت ها با سابقه ای طولانی در زمینه واردات و و فروش انواع جت پرینترهای صنعتی در مدل های مختلف می باشد.
شرکت فراز نگار علاوه بر فروش، تعمیر و ارائه خدمات پس از فروش ، مانند ارائه مواد مصرفی، تامین قطعات یدکی و غیره این چاپگرها را نیز انجام می دهد.
این شرکت با بهره گیری از کارشناسان متخصص در زمینه چاپگرهای صنعتی و ارائه خدمات پس از فروش ، تا کنون افتخار همکاری با بسیاری از کارخانجات ایران را داشته است.

جدیدترین جت پرینترهای صنعتی

جدیدترین جت پرینترهای دستی

ویژگی‌های مهم جت پرینترهای کداجت

☑️ 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش
☑️ کاربری آسان و پشتیبانی کامل از زبان فارسی
☑️ تحویل سریع و فوری درب کارخانه
☑️ نصب ، راه اندازی و آموزش

تلفن مشاوره و فروش

12 ماه گارانتی 60 ماه خدمات پس از فروش ، برای جلب رضایت کامل شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *