جت پرینتر کداجت

مرکز فروش ،سرویس و تعمیر جت پرینتر

فروش انواع جت پرینتر های صنعتی و جت پرینتر دستی

مجموعه کداجت با تکیه بر سابقه ی درخشان خود در حوزه دستگاه های جت پرینتر، تاریخ زن، کدینگ و پرینترهای صنعتی آماده است تا متناسب با نیاز شما علاوه بر ارائه مشاوره تخصصی دستگاه جت پرینتر مناسب شما را در اولین فرصت ممکن از معتبرترین برندهای جهانی این محصول به ویژه آیکون مک انگلستان تهیه و تامین کند. همچنین ارائه گارانتی، و خدمات پس از فروش تمامی محصولات ارائه شده توسط همین مجموعه با ضمانت ده ساله ارائه خدمات صورت می گیرد.انواع جت پریتنر های دستی و ثابت، با تکنولوژی های HP، CIJ و XAAR جزو محصولات قابل ارائه توسط ما هستند.

تعمیر و راه اندازی جت پرینتر

تعمیر جت پرینتر از جمله نیازهای همه مراکزی است که  از دستگاه های جت پرینتر و تاریخ زن استفاده می کنند. تعمیر ، سرویس و نگهداری جت پرینتر، با توجه به حساسیت آن قطعا نیاز به افراد مجرب و با سابقه دارد .ما با تکیه بر تجربه ی بیست ساله در فروش، نصب، ارائه خدمات و تعمیر انواع دستگاه های جت پریتنر، کلیه خدمات تعمیر و تعویض بردهای دستگاه، هد دستگاه، مسیر شویی، راه اندازی جت پرینتر در خط تولید و دیگر قطعات یدکی و مصرفی جت پرینتر را بر عهده دارد. تعمیر و تعویض بخش های مختلف دستگاه جت پرینتر توسط مجموعه کداجت انجام می شود. برای آشنایی بیشتر با قطعات مختلف و مشکلات دستگاه های جت پرینتر به موارد زیر توجه کنید:

تعمیر و تعویض برد

یکی از مشکلات اساسی که ممکن است برای دستگاه جت پرینتر شما بوجود بیاید، آسیب دیدگی برد دستگاه است. تعمیر برد دستگاه نیاز به نیروی الکترونیکی با تجربه دارد تا بتواند مشکل را به درستی شناسایی و قطعات آسیب دیده را جایگزین کند. مجموعه کداجت با دارا بودن تیم تعمیر با تجربه و پر دانش آمادگی دارد تا برد الکترونیکی دستگاه شما را تعمیر و یا تعویض کند.

تعمیر و تعویض هد جت پرینتر

هد دستگاه جت پرینتر یکی از قطعات مصرفی دستگاه جت پرینتر است که می توان با نگهداری خوب عمر آن را بسیار افزایش داد. در صورتی که دستگاه جت پرینتر شما به خوبی کار نمی کند، اولین احتمالی که می توان داد مشکل در هد دستگاه است. این مجموعه آماده است تا در صورتی که آسیب جدی به هد دستگاه شما وارد نشده باشد آن را تعمیر و در غیر این صورت آن را تعویض کنیم.
برای بالا رفتن عمر هد، حتما از جوهرهای استاندارد که که از سوی شرکت ها و نمایندگی های معتبر ارائه می شود، استفاده کنید و به صورت مداوم حتی زمانی که خط تولید شما برای مدتی تعطیل است، از آن استفاده کنید.

تعمیر جت پرینتر
تعمیر جت پرینتر

مسیر شویی جت پرینتر

با توجه به آلودگی هایی که در طی زمان در مسیر حرکت جوهر پیدا می شود، نیاز است تا این مسیر شستشو داده شود. به این کار مسیرشویی می گویند که به شکل های مختلف انجام می شود. با توجه به حساسیت قطعات خصوصا هد پیشنهاد می کنیم که این کار توسط کارشناس این امر انجام شود.  برای کسب اطلاعات بیشتر به مطلب مسیرشویی مراجعه کنید.

راه اندازی جت پرینتر در خط تولید

خطوط تولیدی که به صورت کامل وارد کشور می شوند، معمولا مجهز به یک یا چند دستگاه جت پرینتر هستند. مجموعه کداجت آمادگی دارد تا این دستگاه های جت پرینتر را راه اندازی کرده و انواع خدمات به این دستگاه ها را ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تلفن مشاوره و فروش

12 ماه گارانتی 60 ماه خدمات پس از فروش ، برای جلب رضایت کامل شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *