جت پرینتر کداجت

جت پرینتر بسته بندی سرنگ + نمونه چاپ

جت پرینتر بسته بندی سرنگ یکی از اجزاء ضروری کارخانجات تولید سرنگ است . از آنجاییکه سرنگ ، ارتباط مسنقیمی با جان و سلامت مصرف کننده دارد ، درج دقیق و واضح تاریخ تولید و مصرف ، روی آن از مهمترین فرایندهای تولید و عرضه سرنگ به بازار است.

خرید جت پرینتر بسته بندی سرنگ

کداجت ، بیش از 2 دهه در زمینه فروش و نصب انواع جت پرینتر در کارخانجات مختلف کشور فعالیت داشته و فروش جت پرینتر های ویژه چاپ روی سرنگ ، یکی از خدمات معمول این شرکت است .
جهت سفارش و یا اخد مشاوره با کداجت تماس گرفته و از کارشناسان این مجموعه مشاوره بگیرید .

برای مشاوره ، خرید ، سرویس و نگهداری انواع جت پرینتر و لوازم جانبی ، با کداجت تماس حاصل فرمایید . 09128888390 09128900624

انواع سرنگ

سرنگ یکی از پرکاربردترین لوازم در پزشکی است . روزانه میلیون ها عدد سرنگ برای تزریق دارو و درمان بیماران استفاده می شود . بطور کلی سرنگ کاربرد وسیعی در تزریق دارو دارد و این کاربرد حتی صنعت دامپروری و دامپزشکی را شامل می شود.
سرنگ ها در گذشته ، شیشه ای بودند و پس از هر از هر بار استفاده ، با حرارت و جوشاندن در آب ضدعفونی شده و مجددا مورد استفاده قرار می گرفتند . ولی با پیشرفت تکنولوژی و نیاز بالای مراکز درمانی ، سرنگ های شیشه ای چندبار مصرف ، جای خود را به انواع سرنگ های ارزان یکبار مصرف دادند .
امروزه اغلب سرنگ‌ها یک بار مصرف بوده و جنس آن‌ها پلاستیکی است.
سرنگ‌های فلزی کمابیش برای کارهایی مانند شست‌وشوی گوش استفاده می‌شوند؛ ولی به دلیل توجه به خطر بیماری‌هایی که از طریق سرنگ آلوده منتقل می‌شوند مانند ایدز و هپاتیت اغلب از سرنگ یک بار مصرف استفاده می‌شود و در امحاء سرسوزن پس از انجام تزریق دقت بیشتری می‌شود.
رایج ترین روش تقسیم‌بندی انواع سرنگ‌ها بر اساس حجم آن‌ها است . سرنگ انسولین، دو سی سی، پنج سی سی و ده سی سی و حتی بالاتر که کاربرد کمتری دارند.

تولید سرنگ پزشکی در ایران

سرنگ پرمصرف‌ترین کالای پزشکی است و در جهان به‌عنوان یک کالای استراتژیک به آن نگاه می‌شود.
سرنگ عموما وسیله‌ای استوانه‌ای‌شکل و مدرج است که در انتهای آن پیستونی قرار دارد که با فشار دست دارو را به جلو هدایت و از طریق سرسوزن تیز وارد بافت بدن می‌کند. اجزای اصلی سرنگ دو قسمت پیستون و استوانه و سوزن است که معمولا پیستون و استوانه در یک کارخانه و با یک خط تولید و سوزن در مکانی دیگر و با ماشین‌آلات دیگری تهیه می‌شود. معمولا سر سرنگ‌ها به یک اندازه و استاندارد ساخته می‌شوند و هر نوع سوزنی به آن وصل می‌شود پیستون داخل سرنگ به‌راحتی داخل بدنه حرکت می‌کند.

جت پرینتر بسته بندی سرنگ
جت پرینتر بسته بندی سرنگ

در ایران براوردها حاکی از مصرف حدود ۶۰۰میلیون عدد سرنگ در سال است ، که توسط حدود ۲۰ تولیدکننده سرنگ در کشور تولید می شوند .
با توجه به مصرف سالانه ۶۰۰میلیونی سرنگ در کشور و با در نظر گرفتن متوسط قیمت 1000تومان برای هر سرنگ، گردش مالی سالانه بازار این کالا رقمی حدود 6000 میلیارد تومان برآورد می‌شود.
در حال حاضر وارد کشورهای آذربایجان، سوریه، امارات متحده عربی، موریتانی، تاجیکستان و عراق از جمله بازارهای هدف و خواستاران سرنگ ایرانی هستند ومی‌توان روی صادرات آن حساب باز کرد.
بررسی‌ها نشان می‌دهد که تولید سرنگ‌های انسولین در کشور به مقدار نیاز نیست و سرمایه‌گذاری روی تولید این نوع در اولویت است.
از دیگر مزایای این کالا این است که مواد اولیه سرنگ‌ها عموما پلی‌اتیلن و پلی‌پروپیلن هستند که از صنایع پایین‌دستی پتروشیمی به شمار می‌آیند و در کشور ما به‌خوبی در دسترس هستند.

مراحل چاپ بر روی سرنگ

پس از طی مراحل تولید و بسته بندی شدن محصول ، سرنگ ها توسط اپراتور درون نوار نقاله مخصوص دستگاه قرار گرفته و به بخش چاپ هدایت می شوند. سپس درجه بندی، نام کارخانه و نوع سـرنگ بـر روی سـرنگ هـا چاپ می گردد. عملیات چاپ به صورت خودکار بر روی سرنگ ها انجام گرفته و محصول نهایی از بخش دیگر دستگاه خارج می شود تا در کارتن بسته بندی شده و به انبارها منتقل شوند .

تلفن مشاوره و فروش

12 ماه گارانتی 60 ماه خدمات پس از فروش ، برای جلب رضایت کامل شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *