جت پرینتر کداجت

چاپ روی فیلتر هوا و روغن خودرو با جت پرینتر کداجت

جت پرینتر چاپ روی فیلتر هوا و روغن خودرو ، بسته به نوع و تعداد چاپ در روز ، در انواع مختلف توسط کداجت ارائه می شود.
بالاترین کیفیت چاپ تاریخ تولید و انقضا توسط چت پرینتر های کداجت بر روی سطح کاغذی ، نیلون یا فلزی فیلتر به سرعت با جوهر خشک شونده سریع چاپ می شود.

جت پرینتر چاپ روی فیلتر هوا و روغن خودرو ، توسط کداجت در خط تولید نصب شده و اموزش کار با آن به اپراتور مربوطه داده شده و هر دستگاه به مدت 5 سال از خدمات پس از فروش و 12 ماه گارانتی برخوردار است.

کداجت : جت پرینتر چاپ روی فیلتر هوا و روغن خودرو

✴️ فروش انواع جت پرینتر دستی و ثابت برای چاپ روی فیلتر هوا و روغن خودرو
✴️ چاپ گرد دور فیلتر هوای سنگین با جت پرینتر

✴️ بهترین قیمت برای خرید جت پرینتر ، تاریخ زن و بارکدزن ، متناسب با بودجه و نیاز شما
✴️ مشاروه رایگان برای انتخاب بهترین جت پرینتر برای چاپ روی بشکه
✴️ تامین موارد مصرفی : انواع جوهر مشکی، سفید و رنگی برای چاپ روی انواع بسته بندی
✴️ راه اندازی و آموزش کار با جت پرینتر

چاپ روی فیلتر هوا و روغن خودرو با جت پرینتر کداجت
چاپ روی فیلتر هوا و روغن خودرو با جت پرینتر کداجت

آشنایی با فیلتر هوای خودرو

برای سوزاندن یک لیتر سوخت در موتور خودرو ، حدود ۱۵ کیلوگرم هوا لازم است. در عین حال مهم است که هوا تا حد امکان تمیز و بدون گرد و غبار و ناخالصی های فرار باشد ، زیرا کوچکترین ذرات خارجی عملکرد موتور را دو تا سه برابر کاهش می دهند و همچنین سایش پیستون ها و سیلندر ها را تا حد زیادی تسریع می‌کنند.
هوایی که وارد خودرو می شود باید تمیز باشد بنابراین فیلتر هوا در خودرو کار بسیار مهمی انجام می دهد . طراحی این فیلتر ها کاملاً ساده بوده و از یک قاب پلاستیکی یا آلومینیومی و مواد فیلتر که شامل مقوای مخصوص، الیاف پنبه ای یا پارچه مصنوعی هستند، تشکیل شده است که مانند آکاردئون تا می شوند . وجود فیلتر هوا در خودرو حتی کوچکترین ذرات گرد و غبار تا ۱۰ میکرون را به دام می اندازد.

نمونه هایی از عملکرد جت پرینترهای کداجت در خط تولید

***

عملکرد فیلتر هوا در خودرو چگونه است؟

اصل عملکرد فیلتر بسیار ساده است . هنگامی که خودرو درحال حرکت است هوا از شبکه عبور نموده و وارد فیلتر می شود سپس از طریق لوله فیلتر هوا مستقیماً به موتور رفته و در آنجا با سوخت مخلوط می شود و به محفظه احتراق پمپ می گردد.
اما باید توجه داشته باشید که فیلتر هوا را با فیلتر کابین اشتباه نگیرید . در واقع از نظر عملکرد و ساختار این دو بسیار شبیه به هم هستند اما هوا از فیلتر کابین وارد خودرو می شود و از فیلتر هوا به موتور می رود . بنابراین برای از بین بردن بوی نامطبوع اغلب پاک کننده های کربن روی فیلتر کابین قرار می گیرند.

 

انواع فیلتر هوا در خودرو و ویژگی های آن

1. فیلتر اینرسی

یک نوع مکانیزم فیلتر قدیمی که در آن تمیز کردن با استفاده از این اینرسی جریان هوا انجام می شود . امروزه به دلیل در دسترس بودن گزینه های راحت تر و مدرن تر از این نوع فیلتر استفاده نمی شود.

2. فیلتر روغن اینرسی

نسخه بهبود یافته فیلتر اینرسی بوده و ساختاری مشابه آن دارد ، اما در قسمت پایینی یک مخزن روغن وجود دارد . گرد و غبار به کمک اینرسی به روغن برخورد کرده و می چسبد. این نوع فیلتر دارای قابلیت فیلترینگ کمی بهتری است اما نسبت به مدل های مدرن ضررهای زیادی دارد.

نمونه چاپ کداجت با جوهر سفید روی فیلتر روغن
نمونه چاپ کداجت با جوهر سفید روی فیلتر روغن

3. فیلتر کاغذی

فیلتر کاغذی امروزه رایج‌ترین نوع فیلتر در خودرو به شمار می رود . جریان هوا از طریق کاغذ متخلخل خاصی عبور نموده و باعث به دام افتادن گردوغبار می شود . این فیلتر ها می‌توانند ۹۹.۸ درصد گرد و غبار را بدام بیندازند اما پس از طی مسافت خاصی با خودرو یا تمام شدن عمر مفید، فیلتر باید تعویض شود.

4. فیلتر مقاومت صفر

این نوع فیلتر از نظر ساختار شبیه فیلترهای کاغذی بوده اما ماده اصلی در ساخت این فیلترها فوم یا پارچه مخصوص است.
فیلتر مقاومت صفر، یک نوع فیلتر است که قابل استفاده مجدد است و در صورت کثیف شدن می توان آن را تمیز نمود و دوباره از آن استفاده کرد.

نمونه چاپ کداجت روی فیلتر هوا
نمونه چاپ کداجت روی فیلتر هوا

فیلترهای اینرسی بسیار بادوام هستند اما به دلیل قابلیت فیلتر کردن پایین به طور کامل با فیلترهای کاغذی جایگزین شده اند . اکنون این فیلترها را فقط می توان در خودرو های کمیاب بسیار قدیمی یافت و حتی صاحبان چنین خودروهایی یک پاک کننده مدرن در این اتومبیل قرار می دهند تا بار موتور را کاهش دهند و خود فیلتر های اینرسی را فقط در موزه های خودرو می توان دید.
فیلترهای کاغذی نیز به نوبه خود بسیار رایج و مقرون به صرفه هستند ،بنابر این مشکلی در خرید آنها وجود ندارد.
فیلترها ممکن است در شکل های متفاوت موجود باشند. رایج ترین شکل آنها امروزه به صورت حلقه ، استوانه‌ای یا پانلی می باشند . به طور کلی کارایی فیلتر فقط به مساحت سطح فیلتر بستگی دارد ، بنابراین عملاً هیچ تفاوتی بین آنها وجود ندارد.

نمونه چاپ روی فیلتر
نمونه چاپ روی فیلتر

چاپ روی فیلتر را به کداجت بسپارید

چنانچه تولیدکننده فیلتر هوا ، فیلتر روغن و .. هستید ، فرقی نمی کنند سطح نهایی مورد چاپ از چه جنسی است . جت پرینترهای صنعتی کداجت ، از عهده چاپ روی هر سطحی با انواع حروف فارسی و انگلیسی در سایزهای مختلف ریز و پهن بر می آیند .
برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تلفن مشاوره و فروش

12 ماه گارانتی 60 ماه خدمات پس از فروش ، برای جلب رضایت کامل شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *