فروش جوهر و حلال جت پرینتر ،کارتریج جت پرینتر

تامین و فروش جوهر و حلال جت پرینتر در راستای تامین نیاز مشتریان همراه با فروش دستگاه ی جت پرینتر صنعتی در کداجت انجام می شود. توجه به این اینکه بسیار مهم است که جوهر  دستگاه ی جت پرینتر صنعتی، نقش تعیین کننده ای در کارکرد دستگاه جت پرینتر (تاریخ زن، بارکد زن) دارد و همین امر باعث سلامت و بالا رفتن طول عمر قطعات دستگاه جت پرینتر می‌شود .

 •  فروش انواع جوهر و حلال برای تمامی دستگاه های جت پرینتر ، جوهر جت پرینتر دستی ،جوهر جت پرینتر ثابت ، جوهر MH-3010
 • فروش انواع کارتریج جوهر
 • فروش کارتریج جوهر دستگاه های تاریخ زن
 • جوهر رنگی (سفید و زرد)  تخصصی برای جت پرینتر های لینکس
 • انواع جوهر با کدهای مختلف برای دستگاه جت پرینتر دومینو
فروش جوهر و حلال جت پرینتر
فروش جوهر و حلال جت پرینتر

انواع جوهر جت پرینتر با سیستم UV

با رشد فن‌آوری ساخت دستگاه های جت پرینتر موانعی نیز در این مسیر پدیدار شد. کمپانی سازنده دستگاه های جت پرینتر آیکون‌مک برای محافظت از دستگاه های خود،  جوهر های متنوعی برای دستگاه های جت پرینتر خویش تولید کرده است.  به همین دلیل این  کاربران جت پرینترها می‌توانند گسترده ای از جوهر و حلال جت پرینتر را در دستگاه های جت پرینتر خویش به کار گیرند. در ذیل به برخی از نمونه های جوهر جدید جت پرینتر آیکون‌مک اشاره می گردد :
جوهر جتپرینتر ikonmac با سیستم UV:  جوهر جت پرینتر ikonmac با سیستم UV  انواع مختلفی دارد که زیر معرفی می شوند:

 • مقاومت جوهر جت پرینتر در مقابل نور خورشید:

  به صورت عمده جوهر جت پرینتر UV در مقابل نور خورشید ، و رنگ رفتگی بر اثر آفتاب نور آفتاب مقاوم است.

 • مقاوم شدن جوهر جت پرینتر با تابش UV:

  شکل دیگری از این نوع جوهر جت پرینتر ikonmac با سیستم UV دارای این ویژگی است که با با تابش نور اشعه UV بر جوهر امکان پاک شدن آن ( جوهر تاریخزن) از روی محصول از  بین می رود و  جوهر تاریخ زن از روی محصول با کمک قوی ترین حلال ها نیز پاک نخواهد شد.

 • نمایش جوهر دستگاه جت پرینتر با تاپش نور UV:

  شکل دیگر جوهر های UV جت پرینترهای ikonmac جهت پیشگیری از کپی طراحی شده است. در این حالت چاپ با جوهر تاریخ زن، متن  چاپ شده توسط دستگاه تاریخ زن دیده نمی شود ولی هنگامی که اشعه UV بر آن بتابد متن یا تصویر که توسط دستگاه تاریخ زن چاپ شده است، نمایان می شود.

جـوهر با پـایه ‌های روغـن

مجموعه کداجت عرضه کننده دستگاه های جت پرینتر اخیرا جـوهرهای روغنی را با ویژگی های خاص به بازار ارائه کرده است.  دستـگاه جت پـرینتر با جوهر  پایه روغن این ویژگی را دارد که این نوع از جوهر دستگاه جت پرینتر کمک می کند تا نازل های دستگاه جت پرینتر آیکـون‌مک دچار گرفتگی نمی شوند. به عبارت دیگر پس از از آخرین مرتبه ای که با دستگاه جت پرینتر کار می شود جوهر بر روی هد دستگاه جت پرینتر خشک نشده و می توان دستگاه را  بدون به کار انداخت. این نوع از جوهر مناسب برای صنایعی همچون فیلتر هوا خودرو و صنایع تولید  ام دی اف و کارتن می باشد .

مجموعه کداجت توانست با در نوردیدن مرزهای تحریم  انواع جوهر از معتبر ترین برند ساخـت آمریــکا را وارد کند. این جوهر‌ها برای چاپ بر روی ظروف پت و قوطی‌های پلاستیکی بسیار مناسب است و با داشتن ویژگی هایی همچون خشک شدن سریع، روانی و شفافیت بسیار بالا و همچنین قیمت مناسب با توجه به کیفیت آن برای دستگاه های جت پرینتر iKonMac   گزینه های بسیار مناسبی هستند.

رنگ های مختلف جوهرهای جت پرینتر

با توجه به نیازهای مختلف صنایع مختلف دستگاه جت پرینتر شرکت مهندسی و بازرگانی فرازنگار انواع جوهرهای مختلف مانند جوهر آبی، جوهر قرمز، جوهرسفید، جوهر زرد، جوهر سبز را ارائه می کند. این جوهر با فن‌آوری روز دنیا ساخته شده و کیفیت بسیار بالایی دارد. این جوهر ها سطح وسیعی از محصولات جهت چاپ اطلاعات با دستگاه جت پرینتر را امکان‌پذیر کرده است.

نقش حلال در کیفیت و عمر دستگاه جت پرینتر

دستگاه‌های جت پرینتر iKonMac  با بالاترین کیفیت ممتاز اروپایی صورت می گیرد. استفاده از هد کمپانی Xaar با ولتاژ بالا ویژگی دیگر آن است. بنابراین استفاده از حلال مخصوص هد دستگاه می تواند علاوه بر بالا بردن کیفیت چاپ طول عمر، هد دستگاه جت پرینتر را افزایش دهد.

برای مشاوره ، خرید ، سرویس و نگهداری انواع جت پرینتر و لوازم جانبی ، با کداجت تماس حاصل فرمایید : 09128900624 –  09128888390