جت پرینتر کداجت

فروش انواع جت پرینتر برای چاپ روی بطری

برای چاپ نام برند ، تاریخ تولید و انقضا و سایر موارد بر روی بطری قطعاً به تجهیزات خاص برای چاپ روی بطری استفاده است . بهترین دستگاه برای انجام این کار جت پرینتر نام دارد.
جت پرینتر نوعی دستگاه چاپگر است که برای درج اطلاعاتی مانند تاریخ تولید و انقضا ، قیمت ، سری ساخت نام برند طراحی آرم و لوگو بر روی محصولات استفاده می شود.
یکی از امکانات و ویژگی های جدید جت پرینترها ، امکان درج اطلاعات بر روی سطوح گرد و منحنی مانند سطح بطری می باشد.
دستگاه جت پرینتر با سرعت بالا در خط تولید نوشیدنی هایی که درون بطری پر می‌شوند، اطلاعات لازم را بر روی آنها درج نموده تا محصول سریع تر به بازار عرضه شود. این دستگاه ها ابزاری ایده‌آل برای چاپ روی بطری‌های شیشه‌ای هستند و جالب ترین نوآوری ها هستند که در فناوری های مارک گذاری و کدگذاری استفاده می شوند.

فروش انواع جت پرینتر برای چاپ روی بطری
فروش انواع جت پرینتر برای چاپ روی بطری

 چاپ بر روی بطری

چاپ بر روی بطری هایی که در بازار برای مصارف گوناگون وجود دارند و از جنس پلاستیک یا شیشه ای می باشند باید با دقت خاصی انجام شود.
زیرا بطری های شیشه‌ای بر خلاف آنکه که صاف به نظر می رسند اما دارای سطح صافی نمی باشند و دارای سطحی غیر متخلخل هستند که باعث می شود جوهر کمی را پس از چاپ جذب کند. به همین دلیل کار چاپ بر روی آنها کمی سخت و چالش برانگیز است و باید کار چاپ بر روی آنها با توجه به محتویات درون بطری کاملاً با دقت و ظرافت خاصی انجام شود.
علاوه بر آن باید کاملا دقت شود که خطاهای چاپی بر روی این بطری ها به وجود نیاید ، زیرا باعث تحمیل هزینه های گزاف و خسارت زیاد به کارخانه داران می شود.

 انواع جت پرینتر برای چاپ روی بطری

جت پرینترها به طور کلی در دو دسته دستی و صنعتی طبقه بندی می شوند.

جت پرینتر دستی یا پرتابل

جت پرینترهای دستی به دلیل دارا بودن وزن سبک و قابل حمل بودن، برای چاپ بر روی بطری های آب معدنی و درج اطلاعات متغیر مانند تاریخ تولید و انقضا و غیره استفاده می ‌شوند .
این نوع جت پرینترها از جوهرهایی استفاده می کنند که به سرعت خشک می شوند، به همین دلیل توانایی چاپ در سطوح غیر قابل جذب مانند شیشه ، فلز، پلاستیک و چرم را دارند.
از این نوع دستگاه ها برای صنایعی که حجم تولیدات آنها پایین می ‌باشد ، استفاده می شود و استفاده از آنها نیاز به دخالت دست اپراتور دارد و توسط اپراتور کنترل می شوند.

جت پرینترهای صنعتی یا اتوماتیک

جت پرینترهای صنعتی که برای چاپ روی بطری مورد استفاده قرار می‌گیرند در خطوطی که تیراژ بالا دارند استفاده می‌شود و قادرند روزانه هزاران بطری را در خط تولید با درج تاریخ و اطلاعات مربوطه از خطر تولید روانه انبار کنند.

جت پرینتر حرارتی

نوعی چاپگر است که دارای یک هد حرارتی و ریبون حساس به حرارت می باشد و به صورت دیجیتال کار می کند .
از این دستگاه ها برای چاپ بر روی بطری هایی از جنس پلاستیک که قابل انعطاف می باشند، استفاده می شود.
چاپ توسط این نوع جت پرینترها با کیفیت بوده و نسبت به جت پرینترهای دیگر خرابی کمتری دارند.
برای ارتقاء کیفیت چاپ توسط جت پرینترهای حرارتی باید ریبون را با طول مناسب انتخاب نمود که این عمل همچنین باعث می شود زمان کمتری برای تعویض ریبون نیاز باشد. این نوع جت پرینتر در حال حاضر قدیمی شده و حال حذف از خطوط تولید هستند.

جت پرینترهای لیزری

دستگاه هایی هستند که برای کد گذاری و چاپ توسط حکاکی روی محصول استفاده می شوند.
دستگاه های لیزری دارای دو نوع دستگاه هایCO2 و دستگاه های FIBER باشند.
استفاده از این دستگاه ها به دلیل سرعت بالایی که دارند برای کار برش و حکاکی بر روی محصولات مناسب بوده و برای کار با آن نیاز به دخالت دست اپراتور نمی باشد. سرعت کار با این دستگاه ها به قدرت آنها که معمولا ۳۰ یا ۶۰ وات هستند بستگی دارد .
از این دستگاه ها برای صرفه جویی بیشتر در تولیدی هایی که از چند شیفت کاری تشکیل شده اند استفاده می شوند .
در ایران از این دستگاه ها در کارخانه های آب معدنی و آبمیوه با حجم تولیدی بالا برای حکاکی روی بطری ها استفاده می شود.

کاربرد جت پرینتر برای چاپ روی بطری

. چاپ روی بطری پلاستیکی
. چاپ روی بطری شیشه
. چاپ روی بطری پت
. چاپ روی بطری نوشابه
. چاپ روی بطری آب معدنی
. چاپ روی درب بطری

نمایندگی فروش جت پرینتر برای چاپ روی بطری

 کداجت با دو دهه تجربه و فعالیت در زمینه فروش و خدمات پس از فروش انواع جت پرینتر های مدرن و روز دنیا ، آماده همکاری با کارخانجات مختلف برای مشاوره ، خرید و نصب جت پرینتر برای چاپ بر روی بطری است .
همین حالا با کارشناسان کداجت تماس حاصل فرمایید .

تلفن مشاوره و فروش

12 ماه گارانتی 60 ماه خدمات پس از فروش ، برای جلب رضایت کامل شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *