جت پرینتر کداجت

دستگاه های جت پرینتر ویژگی های بسیاری دارند که هم پیش از خرید این دستگاه ها و هم هنگام کار با آنها لازم است به آنها توجه شود.  در این مطلب درباره مصرف جوهر، هد دستگاه جت پرینتر، زبان فارسی، جابه جایی دستگاه های جت پرینتر، چاپ بر روی سطوح ناهموار و حجم حافظه ی این دستگاه ها نکات سودمندی آورده شده است.

مهمترین ویژگی دستگاه های جت پرینتر

مصرف جوهر

دستگاه جت پرینتر قادر است میزان مصرف جوهر برای هر پیغام را محاسبه کند. البته نیاز است تا جوهرهایی با قابلیت خشک شدن سریع، روغنی و مناسب محیط غبارآلود استفاده شود.

هد مناسب

استفاده از هد مناسب کمک می کند تا نیازی به استفاده دائم از حلال نباشد و این امر خود باعث کاستن از هزینه ها می شود.

استفاده از حافظه های جانبی

با استفاده از جت پرینتر پیغام های بسیار راحت نوشته می شود به این صورت که با نرم افزارهای انحصاری توانایی این کار و اتصال به فلش را نیز دارا می باشند.

پشتیبانی از زبان فارسی

مجهز بودن دستگاه به منوی فارسی یکی از ویژگی هایی است که کار با دستگاه را تسهیل  کمک می کن و کاربر نهایی به سادگی و بدون نیاز به آموزش خاصی می تواند از آن استفاده کند. پشتیبانی از زبان فارسی و فونت های مختلف هنگام چاپ یکی از ویژگی هایی است که برای مصرف کنده نهایی ومحصول اهمیت دارد.

ویژگی دستگاه های جت پرینتر
ویژگی دستگاه های جت پرینتر

انتقال دستگاه های جت پرینتر

کار با جت پرینترها به دلیل طراحی منحصر بفرد آن بسیار آسان است و اگر بخواهیم از خطی به خط دیگر آن را انتقال دهید به سهولت می توان آن را انتقال داد. همچنین دستگاه های جت پرینتر دستی با قدرت مانور بالا یکی دیگر از گزینه های موجود است.

چاپ بر روی سطوح ناهموار  و غیر صاف

با استفاده از جت پرینتر های مناسب می توان بر روی سطوح صنعتی مختلف و گاه خشن چاپ کرد. در واقع انواع محصولات و جنس های مختلف با کمک جت پرینتر می توانند کدگذاری شوند.

حجم حافظه داخلی مناسب

حافظه داخلی با ظرفیت مناسب کمک می کند تا انواع پیام های مختلف به صورت پیش فرض و جهت استفاده در دستگاه آماده به کارگیری باشد.

تلفن مشاوره و فروش

12 ماه گارانتی 60 ماه خدمات پس از فروش ، برای جلب رضایت کامل شما