جت پرینتر کداجت

از جوهر سفید جت پرینتر برای چاپ بر روی زمینه های پررنگ، تیره و مشکی استفاده می شود.  با وجود مشکلاتی که جوهر سفید دارد با توجه به زمنیه ی چاپ  گاها این جوهر تنها گزنیه ای است که برای چاپ باقی می ماند. همچنین از جوهر سفید به عنوان واترمارک بر روی بعضی زمینه ها استفاده می شود. جوهرهای سفید پیگمنتی تقریبا به سرعت ته نشین می شوند و پیش از کار باید آن را تکان داد.

نکاتی در خصوص استفاده از جوهر سفید جت پرینتر

در اینجا نکات بسیار مهمی درباره ی جوهر سفید گفته خواهد شد لطفا تمامی آنها رو رعایت کنید:
نکته اول جوهر  سفید  دستگاه های جت پرینتر از لحاظ فیزیکی مانند دوغ است. این بدان معنی است که اگر با آن کار نشود و برای مدتی (حتی 12 ساعت) در جایی ثابت بماند جوهر آن ته نشین خواهد شد و پیگمنت های جوهر و حلال آن از هم جدا خواهد شد. در این صورت هنگام چاپ با دستگاه ممکن است چاپ کم رنگ یا بیرنگ شود و بعد از مدتی فقط پیگمت های جوهر درون کارتریج باقی می ماند و به مرور زمان باعث گرفتگی در هد دستگاه و سوزاندن آن خواهد شد.
برای جلو گیری از این قبیل اتفاق ها شما باید قبل از هر سری استفاده از دستگاه کارتریج جوهر را به خوبی برای حدود 5 دقیقه تکان دهید بعد آن را درون دستگاه بزارید و پرینت بگیرید. لازم به ذکر است پیش از تکان دادن جوهر درون قسمت کارتریج را پر از دستمال کاغذی کنید.

نمونه چاپ با جوهر سفید جت پرینتر

 

از نکات دیگری که باید رعایت شود به خصوص در جوهر سفید این است که قبل از شروع به کار بعد از شستشوی هد دستگاه و پرچ کردن پیغام تست دستگاه جت پرینتر را  در حدود 50 عدد چاپ بزنید  و بعد از آن شروع به کار کنید. همچنین پس از اتمام کار دوباره با پیغام تست دوباره 50 عدد چاپ کنید که دچار گرفتگی و بسته شدن نازل ها نشود. و طول عمر هد دستگاه افزایش پیدا کند.

لازم به ذکر است که عموما در دستگاه های جت پرینتر با جوهر سفید تنها علتی که باعث ایجاد مشکل می شود چاپ نزدن با آن است که تمامی مشکلات از آن صورت میگیرد چون باعث خشک شدن جوهر در هد آن خواهد شد.

جوهر سفید چت پرینتر
جوهر سفید چت پرینتر

تغییر رنگ جوهر جت پرینتر

رنگ چاپ جت پرینتر به صورت تک رنگ است. یعنی اگر شما دستگاه جت پرینتری با رنگ سفید دارید خودتان نمی توانید با خرید یک جوهر مشکی رنگ چاپ دستگاه را عوض کنید. برای انجام این کار باید تمامی مسیر شسته و ترجیحا فیلتر دستگاه تعویض شود تا بتوانید رنگ را عوض کنید. پس دقت داشته باشید در انتخاب رنگ اولیه دستگاه دقت لازم را داشته باشید و برای تعویض رنگ با کارشناسان شرکت فروشنده تماس بگیرد.

تلفن مشاوره و فروش

12 ماه گارانتی 60 ماه خدمات پس از فروش ، برای جلب رضایت کامل شما