جت پرینتر کداجت

فروش دستگاه بارکد زن | چاپ بارکد | بارکد پرینتر

بطور کلی دستگاه بارکد زن یا بارکد پرینتر ، با توجه به نوع آن‌ بارکد را به صورت برچسبی بر روی محصولات مختلف می‌چسباند یا بارکد را روی محصول چاپ می‌کنند .
هنگامی که اطلاعات الکترونیکی توسط امواج نوری انتقال داده می‌شوند تکنولوژی بارکد به وجود می آید. به عبارت ساده تر بارکد ، مجموعه ای از خطوط سیاه رنگ و میله ای شکل است که بر روی زمینه ای سفید جهت شناسایی کالای خریداری شده ، چاپ می‌شود.

فروش انواع دستگاه بارکد زن ، بارکد پرینتر کداجت

کداجت ، با بیش از 20 سال سابقه ، هم اکنون از شناخته شده ترین برندهای فعال و  موجود در بازار ایران برای چاپ روی انواع کالا و بسته بندی آنها است.

✴️ فروش انواع بارکد زن دستی و بارکد زن اتوماتیک  با 12 ماه گارانتی و 60 ماه خدمات پس از فروش
✴️ بهترین قیمت برای خرید دستگاه بارکدزن متناسب با بودجه و نیاز شما
✴️ فروش بارکدزن ارزان – بارکدزن ایرانی – بارکدزن کارکرده
✴️ مشاروه رایگان برای انتخاب بهترین بارکدزن برای چاپ بر روی انواع کالا و بسته بندی
✴️ تامین مواد مصرفی بارکدزن : انواع جوهر مشکی، سفید و رنگی برای چاپ روی انواع بسته بندی
✴️ راه اندازی و آموزش کار با بارکدزن

امروزه به دلیل افزایش شرکت ها ، کارخانجات و تنوع زیاد در محصولات استفاده از دستگاه های بارکد زن برای ردیابی فرایند تولید به یکی از ملزومات جامعه تبدیل شده است.
از این دستگاه می توان برای متمایز نمودن اطلاعات کالاهای مختلف از یکدیگر توسط کدهای اختصاصی که به کالاهای مختلف اختصاص داده می شود، استفاده نمود. در این حالت قیمت و اطلاعات کالا توسط اسکنر شناسایی می‌شود.
یکی از ویژگی‌های تکنولوژی بارکد این است که توسط آن می توان اطلاعات متغیر را به بانک‌های اطلاعاتی منتقل نموده و اطلاعات محصول و کالا را به روز نگه داشت.

مشاوره و خرید بارکد زن | چاپ بارکد | بارکد پرینتر
مشاوره و خرید بارکد زن | چاپ بارکد | بارکد پرینتر

دلایل استفاده از دستگاه بارکد زن چیست؟

برای مدیریت فروشگاه هایی که دارای هزاران کالای ریز و درشت هستند ، صاحبان آن باید از میزان موجودی کالاها در فروشگاه و انبار محصولات آگاه باشند. برای این کار به جای اینکه بصورت دستی تمام اجناس موجود در فروشگاه ها را شمارش نمود ، از دستگاه بارکد زن استفاده می شود که موجودی اجناس را به صورت خودکار و دیجیتال کنترل می کند.
دستگاه های بارکد زن همچنین می توانند به صورت دقیق اطلاعات را دسته بندی کنند و این کار را با سرعت بالایی انجام می دهند.
امروزه از این دستگاه ها تقریباً در تمامی بخش ها مانند بیمارستان ها ، سوپرمارکت ها ، فروشگاه های زنجیره ای و غیره استفاده می شود.

انواع دستگاه های بارکد پرینتر

این دستگاه ها در دو نوع بارکد زن دستی و بارکد زن صنعتی قرار دارند.
بارکد زن دستی نوعی چاپگر است که با دخالت دست اپراتور عملیات چاپ بر روی محصول را انجام می دهد . برای کار با این دستگاه کافیست محصول را مقابل آن گرفته و دکمه ای که بر روی دستگاه وجود دارد را فشار دهید.
این دستگاه بر روی سطوح صاف و بزرگ عملیات چاپ را راحت تر انجام می دهد.
این نوع بارکد زن ها نسبت به بارکد زن های صنعتی کیفیت چاپ بهتری داشته و به سادگی قابل استفاده می باشند.
بارکد زن های صنعتی در خطوط تولید برای چاپ اطلاعات ضروری در مورد محصول مانند تاریخ تولید و انقضا ، سری ساخت، قیمت و غیره استفاده می شوند .
این دستگاه ها بدون دخالت دست اپراتور و به صورت اتوماتیک عمل نموده و سرعت زیادی در چاپ اطلاعات در خطوط تولید دارند.
این بارکد زن ها برای خطوط تولید ایده‌آل می باشند . زیرا خطای حمل و نقل را کاهش می دهند و می توانند خدمات بهتری را به مشتری ارائه دهند.

کاربرد های عمومی دستگاه بارکد زن

این دستگاه ها اطلاعات ضروری محصول ، اطلاعات مربوط به بسته بندی ، درج شناسه محصول را تامین می کنند و به خاطر سرعت بالایی که در کار دارند باعث افزایش حجم تولید و پایین نگه داشتن هزینه ها می شوند .
این دستگاه ها در ادارات و دفاتر کار به یک وسیله ضروری تبدیل شده اند و می توانند دسترسی آسان به اطلاعات را برای مدیریت را فراهم می کنند.
از این نوع بارکد زن ها در فرایند خرید، ردیابی موجودی انبارها، کمک به حسابداری و فروشگاه های خرده فروشی استفاده می شود.

 انواع بارکد زن

دستگاه بارکد زن به چندین دسته طبقه بندی می شوند که شامل ماتریس نقطه ، جت پرینتر یا جوهر افشان و دستگاه های لیزر و حرارتی می باشد. ویژگی که سبب تمایز بین دستگاه های ذکر شده می شود ، کیفیت چاپ توسط آنها است.
هر کدام از این دستگاه‌ها کاربرد خاص خود را دارد .

پرکاربرد ترین دستگاه های بارکد زن

امروزه با گسترش سریع فناوری در صنعت چاپ ، نسل جدید از چاپگرها با نام عمومی جت پرینتر ، خدمات گسترده ای به کاربران ارائه می دهند.
کارایی دستگاه جت پرینتر به‌قدری زیاد است که درج بارکد فقط یکی از آن هاست.
برای جت پرینتر فرقی نمیکند بارکد قرار است کجا چاپ شود . روی هر سطحی با هر اندازه‌ای ، انواع جت پرینترها قادر به چاپ بارکد روی محصول هستند .
چاپ بارکد ، چاپ آرم و لوگوی تولید کننده، چاپ شماره سریال ، سری تولید ، تاریخ تولید و هر عبارتی که نیاز باشد با جت پرینتر امکان‌پذیر است .
جت پرینترها در حال حاضر به صرفه ترین و پرکاربرد ترین نوع بارکد زن برای درج روی انواع کالا یا بسته بندی آن هستند .

 

تلفن مشاوره و فروش

12 ماه گارانتی 60 ماه خدمات پس از فروش ، برای جلب رضایت کامل شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *